Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@GrafikaUltraHaDe: nie jakiś wał tylko Huel, lubię te posiłki w proszku, mają dobry skład i regulują sranie. Często jak nie mam czasu to robię shake i biorę do pracy, lepsze to niż kajzerka z parowa z biedry. Wcześniej dostarczali bodajże z niemieckiego oddziału, obecnie wysyłkę robią bezpośrednio z Polski.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: Jakbym chciał najmniejszą pojemność czegoś takiego kupić, na sprawdzenie, To rozumiem potrzebuję naczynie - shakera, tak? I w sklepie dla kulturystów są takie rzeczy innych marek na miejscu? Czy ten Huel jakiś lepszy od konkurencji?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Panda1112: huel to kompletny posiłek, nie samo białko jak u kulturystów(tu masz węgle, białko, tłuszcze witaminy, minerały i probiotyki a wszystko roślinne) przy pierwszym zamówieniu dostajesz shaker i t-shirt. Najmniejsze zamówienie jest za bodajże 280zl (2 opakowania) i najlepiej brać jako zamówienie odnawialne bo jest 10% rabatu, a cykliczność można od razu zatrzymać.

Ja na pierwszy raz brałem smak owoce leśne i wanilia + próbkę Flavour Boosters bo jest wtedy taniej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pavlovs_dog: właśnie się nie męczysz, zrobienie posiłku to minuta i masz podane konkretne składniki i witaminy jakie przyjmujesz. Ofc nie znam nikogo kto jadlby to 24/7, ja używam jako zamiennik śniadania bo czuję się po tym bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@Antydepresant: Kiedyś kupiłem to sobie na próbę jak jeszcze nie było tak popularne. IMO nie polecam. Ani się tym nie najecie ani tym bardziej nie polubicie smaku (nawet stosując wersje smakowe).

Jedyny moment kiedy mógłbym to jeść, to chyba jakbym stracił węch i smak przez koronawirusa i leżał w domu na kwarantannie osłabiony, więc nie chciałoby mi się robić nic bardziej zaawansowanego niż zalanie proszku wodą/mlekiem.
  • Odpowiedz
  • 14
@eyaf wysoko przetworzone jedzenie powszechnie nie jest uznawane za zdrowe i jest na to milion badań. Teraz twoja kolej dej badania , że to jest zdrowe jedzenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
p0lakow nie stać na takie jedzenie bo ceny są zachodnie, żeby jeść tylko Huel trzeba wydać w miesiącu 1000-1200zl.


@dildo-vaggins: Witamy Pana z działu marketingu :) Jak to jest mieć płacone za pisanie komentarzy na wykopie?
  • Odpowiedz
właśnie się nie męczysz, zrobienie posiłku to minuta i masz podane konkretne składniki i witaminy jakie przyjmujesz. Ofc nie znam nikogo kto jadlby to 24/7, ja używam jako zamiennik śniadania bo czuję się po tym bardzo dobrze


@dildo-vaggins: Ale wiesz, że organizm ludzki tak nie działa? Witaminy najlepiej wchłaniają się w konkretnych konfiguracjach (będących właśnie w naturalnych owocach czy warzywach). A jak jesz same suple to możesz sobie czasami i nawet
  • Odpowiedz