Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enten: nie mam płacone, po prostu z różową używamy tego już dobry rok i nam pasuje.

Każdy ma inny smak, mi na przykład smakuje wersja czekoladowa + dodatek espresso. Raz nawet próbowałem robić gofry na tym proszku ale to akurat był średni pomysł. Jak dla mnie huel jest zdrowszy niż jajecznica na boczku z białym chlebem i masłem.

@hnsolo: mielony owies to wysoko przetworzone jedzenie? Mielone siemię lniane
  • Odpowiedz
mielony owies to wysoko przetworzone jedzenie? Mielone siemię lniane też? Właśnie wydaje mi się że huel jest mniej przetworzony niż wiele potraw.


@dildo-vaggins: Chyba nie zrozumiałeś. Owsianka nie jest przetworzona (aczkolwiek wbrew pozorom owsianka nie jest też jakaś super zdrowa - jedynie duża zawartość łatwo wchłanialnego błonnika ją ratuje, reszta to cukry, czyli węgle. Jak np. w piwie). Chodzi o to, że bazą tego produktu jest owsianka do której ktoś
enten - > mielony owies to wysoko przetworzone jedzenie? Mielone siemię lniane też? W...

źródło: comment_1619949938RC6m91fcIJlyqgbjlErFoO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hnsolo: nie dałeś żadnych badań nadal xD a jedzenie odmrożonej bułki z parowka pełną soli drogowej jest jeszcze bardziej szkodliwe
  • Odpowiedz
  • 4
@eyaf napisałem powszechnie znany fakt, że żywność wysoko przetworzona(a taką jest to gówno które tu reklamujecie) jest uznawana za niezdrową. Co rozumiesz przez badania? I jakich badań ode mnie oczekujesz? Na podstawie Googla i wpisaniu pytania: Czy żywność wysoko przetworzona jest zdrowa - niemal wszystkie teksty będą twierdziły że taka żywność szkodzi lub w najlepszym przypadku jest neutralna.

a jedzenie odmrożonej bułki z parowka pełną soli drogowej jest jeszcze bardziej szkodliwe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hnsolo: napisałeś 3 wiadomość bez żadnych badań dot. Huela, jesteś świadom?

Co rozumiem przez badania xD serio? Rozumiem przez to to, że jakbym pokazał to na uczelni to by mnie nie #!$%@?.

Nic nie reklamuje, patrz: @hnsolo to debil bez szkoły, marketing chyba by cię tak nie wzywał xD

Jeżeli poradnik zdrowie to dla ciebie źródło informacji to idź bać się glutaminianu sodu cepie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eyaf: #!$%@? typowa dyskusja w internecie xD wpisz w google bo research to kliknij w 1 link xDd banda idiotów
  • Odpowiedz
  • 0
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6849863/


@eyaf czy możesz mi podać cytaty lub wyszczególnić gdzie w tym tekście jest napisane , że to gówno które tu reklamujecie jest zdrowe a także że żywność wysoko przetworzona jest zdrowa?
Wstawiłeś tu link do uj wie do jakich badań( bo one z pewnością nie dotyczą tematu na jaki tu piszemy) i chcesz tym udowodnić też nie wiadomo w sumie co. Bo oczywiście tezy do której się odnosisz nie napisałeś.
  • Odpowiedz
pokazałeś że nie umiesz ich czytać jak myślisz że mój link jest niepowiazany. Skończyłeś chociaż studia?


@eyaf: Czy to ten HUEL właśnie wywołuje taką niepochamowaną agresję, nadpobudliwość i nienawiść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To chyba dobrze, że odstawiłem.
  • Odpowiedz
@eyaf: jadłem kiedyś coś podobnego, bo różowa kupiła. Nie warto. Niesmaczna papka, mało syci i wszędzie rozsypany proszek. Mam od roku pol pudełka tego i tylko się kurzy.

Żeby traktować to jako jakikolwiek zamiennik jedzenia, nie mówiąc już o cenie, bo to nie jest wielkim problemem, to trzeba mieć coś z głową. Smak i konsystencja (sraka z glutami) ohydna po prostu, jakikolwiek byś nie wybrał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Currrywurst: dziękuje, w końcu wartościowa opinia. Sam się spodziewałem że to obrzydliwe xd jedzenie w płynie dobre jak gotować nie umiesz
  • Odpowiedz
@eyaf: to już lepiej coś zamówić albo spróbować ugotować coś samemu :) z tym ze się nie umie gotować, to jest łatwa wymówka, w dobie przepisów online, trzeba się tylko wyposażyć w to co trzeba i robić dokładnie to co na przepisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze browarek czy dwa do tego i wychodzi całkiem fajne hobby
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eyaf: dla mnie obrzydliwe nie jest, lubię wersję z wodą, ale robię i z mlekiem i dodaje mrożonych owoców, są różne pomysły, jeden lubi ziemniaki a inny ich nienawidzi, ja Huel lubię.
  • Odpowiedz