Wpis z mikrobloga

@borys9021: co potrafisz? doświadczenie? programowanie? optymalizacja stron? budowa sklepów? budowa stron internetowych? a co do seo, to na czym opierasz swoje doświadczenie? bez tego to co najwyżej wpadniesz w brudną robotę. Musisz analizować strony, przedstawiać co należy poprawić, co źle etc.
@borys9021: to od razu ci powiem, jako że jestem w temacie, a eactive "dyma" właśnie "juniorów" - oczywiście pewnie znajdzie się ktoś komu pasuje itd, ale ogólnie to 80% nie stawia na naukę ciebie, tylko zastanawia się co ty wniesiesz do firmy (pisze o juniorze), więc albo wrzucą cie na głęboką wodę i będziesz musiał opracować strategię dla jakiegoś sklepu internetowego, albo będziesz pisał arty do zdychu i na każdy temat.
@borys9021: ja sam mam dg w tej branży, ale nie we Wrocławiu, ale głównie zajmujemy się ekomersami. Co do technicznych zagadnień - muszę cie zmartwić, będą wymagali w hoooj a będą płacić mało. Tak to jest z większymi firmami, nie raz poszukaj w tej branży mniejszej firmy, ale oni dbaj i o klienta i o pracownika, a nie tych i tych mają w dupie bo liczy się $$$$$$ i call center.