Wpis z mikrobloga

@xplosion: teraz to już możesz szukac na allegro boczków drzwi z niego, nikt nie będzie przeciez nim jeździł, chyba że ukradły go jakieś ameby
  • Odpowiedz
@Pan_latarka: u mnie w mieście gościowi #!$%@? Punto, milicja po 3 dniach trafiła na to auto kilka wiosek dalej, okazało się że gość sobie #!$%@?ł auto bo nie mail swojego i chciał sobie jeździć. Także mnie już nic nie zdziwi XD
  • Odpowiedz
@xplosion: no trudno złodziej to oceni dopiero jak rozbierze auto w dziupli.. najwyżej sprzeda mechaniczne rzeczy co się da i łatwo zdemontować
@PanKracy582: przecież pełno tych aut u nas jeździ i popyt na części do takich trupów jest ogromny bo każdy oskarek chce żeby jego złom był najładniejszy na osiedlu
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: @PanKracy582: Widzę że ludzie zapominają iż pis załatwił nam nowy ład, jak go rozbiorą na części to i z 2k da radę wyciągnąć a to będzie majątek niebawem, przecież zgarnąć takiego golfa po cichu z ulicy to jest o wiele mniejszy przypał jak wycinanie katalizatora a te giną na potęgę także należy się przygotować że to będzie norma teraz będzie ginąć wszystko
  • Odpowiedz
@xplosion: wóz który do bólu nie rzuca się w oczy. Fajnie byłoby poznać motywację sprawcy. Po co kraść golfa 4? 3mam kciuki za pozytywny efekt, jak tylko będę widzieć to rozumiem że mam dzwonić na bagiety? Może numer vin wrzuć to będzie można sprawdzić na podszybiu czy to Twój
  • Odpowiedz