Wpis z mikrobloga

  • 1677
@selawi: Rydzyk to ich trzyma wszystkich za mordy głosami swoich słuchaczy i widzów, do dziś nie zapomnę jak się pożarł z Kaczyńskim i w odwecie zagroził, że pojedzie do Warszawy zarejestrować swoją partię xD
  • Odpowiedz
@enforcer: a nawet poszedł dalej, bo niejaki mirosław piotrowski, wówczas polityk pisu (albo którejś przystawki) zaczął robić ferment rejestrując na polecenie rydzyka konkurencję dla kaczyńskiego. teraz piotrowski oficjalnie wypadł z łask, a rydzyk ma co chciał. straszne bagno.
  • Odpowiedz
  • 283
@NapalInTheMorning: z niczym się nie kryją, wystarczy zobaczyć obchody urodzin RM - to jest żenada żeby ministrowie piastujący najwyższe stanowiska w Polsce potulnie przybywali do Tadzia, klękali przed nim i trzymali się za rączki jak ostatnie sieroty, krew mnie zalewa jak to widzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@enforcer: to są te słynne zdekomunizowane™ sądy i Prokuratora o której marzyli psolacy. Każdy z odrobiną oleju w głowie ostrzegał przed 2015, że tak to się skończy - prostaczkowie wiedzieli lepiej, jak zwykle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@enforcer wczoraj w trasie przerzucałem stacje radiowe i trafiłem na radio Maryja jak akurat Rydzyk wygłaszał przemówienie a propos tego. Oczywiście soros, atak na Polskę, chcą nam zabronić nadawania. Czyli oprócz sorosa same kłamstwa:) a stre baby łykają
  • Odpowiedz
@enforcer: Jakoś w sprawie Nowaka mu nie przeszkadzało, że nie ma aktu oskarżenia i trzymał go w pierdlu "bo tak"

Na noc do tego ten kraj nie zasługuje jeżeli dopuszcza do władzy takich psychopatów jak Zero
  • Odpowiedz
  • 43
@enforcer metody z reżimu Łukaszenki xD chciałbym zauważyć, że na Białorusi to Łukaszenka ma władze, a w Polsce ktoś inny niż watchdogs.
  • Odpowiedz
@enforcer: Ojciec Rydzyk nawet nie ukrywa tego, że głosy słuchaczy są kartą przetargową:

Proszę, Kochani, abyście pisali do prezydenta z zapytaniem, co się dzieje i dlaczego tak jest (…). Jak my z Radia napiszemy, to będzie to jeden głos, ale jak Wy zaczniecie pisać i dostaną kilka tysięcy listów – to wtedy zaczną się zastanawiać, bo to piszą wyborcy. Rodzina Radia Maryja to są wyborcy. Trzeba pisać do prezydenta, premiera, marszałka
  • Odpowiedz