Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#chilihead
Dość późno zamieszczam to pytanie ale może jest jeszcze szansa. Znalazłem nasiona które zakupiłem jakieś dwa lata temu, były szczelnie zapakowane i jak na moje oko wydają się w porządku. Czy z tych odmian jest jeszcze jakakolwiek szansa że coś dużego wyrośnie gdybym je dzisiaj zasadził?
Big Bang Chocolate
7 Pof Katie
Raja Mirch
Dorset Naga Orange
CP 358 Apocalypse
Hungarian Hot Wax
Bhut Jolokia Red
Carolina Reaper Chocolate
Super Hot Beast
Trinidad Scorpion Moruga Chocolate
Explosive Ember
7 Pot Lucy
Goldfinger
Piri Piri
Trinidad Moruga Yellow
Z aktualnych postów wynika, że wasze papryczki są już w dość zaawansowanej formie dlatego stąd moje pytanie.
  • 10
  • Odpowiedz
@Dy8ala94: To zależy, a zależy głównie od słońca i miejsca gdzie je będziesz trzymał. Jeżeli masz mało słońca na jesieni a nie chcesz budować growboxa to odpuść, ewentualnie hoduj ale licz się z kilkoma owocami. Jeżeli Cię to zadowala to spoczko
@kaer90: kilka owoców a kilkadziesiąt robi różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@picasssss1: te same roślinki mam już trzeci rok, już nawet rozmnożyłem wegetatywnie i porozdawałem znajomym.

@Dy8ala94 zapomniałem dodać, że sytuację z nasionami miałem analogiczną. Leżały ze dwa lata w szafce, w woreczku strunowym - wzrosło 7/10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaer90: Dzięki, jednak wsadziłem nasionka i zobacze co z tego będzie. Nie liczę na nie wiadomo jakie wzrosty i plony ale ucieszy jakakolwiek papryczka. Miałeś przypadki gdzie liście papryczki zaczęły żółknąć i opadać.Nie mówię o jakimś okresie jesiennym ale miesiące lipiec-sierpień.
  • Odpowiedz