Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace Przeprowadziłem się i dopiero 13 mają podłącza mi internet. Do tego czasu muszę sobie jakoś poradzić, jak najlepiej to rozwiązać żeby mieć dostęp do jakiegoś internetu? Myślałem nad internetem mobilnym, kupić jakiś duży pakiet i kartę SIM do starego telefonu i z niego udostępniać internet. Macie jakieś lepsze pomysły? Żebym do tego czasu miał jakiś dostęp do internetu. Ewentualnie w której sieci dają dużo GB na kartę bez żadnych umów.
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devil162: mam neta z nju i sobie chwalę. Nie zamierzam mieć stacjonarnego nawet. Płacisz 29zł miesięcznie zależnie od zużycia (w praktyce zawsze, chyba, że nie korzystasz wcale, wtedy nic nie płacisz, przy czym przez pierwsze 3 miesiące "nic" oznacza 9zł, potem 0). Masz 40GB na start, potem co jakiś czas powiększają limit (np po pół roku masz już 80). Lejek po limicie nie jest jakiś upierdliwy, poza tym można chyba dokupić
@devil162: w Orange free nasz po doładowaniu 30zl 15GBgratis + możesz wykupić za te 30zl 30GB (każdy kolejny 1gb możesz kupić w pakietach 1zl 1GB
Bez umowy jest też Orange flex z pakietem video pass masz Youtube, netflixa HBO itd bez limitu, i 30GB na resztę (socjal pass jest darmowy)
Do końca maja podobno w starterach Play za 5zl jest 100GB darmowe, które aktywuje się w aplikacji, tego nie testowałem ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devil162: aha. No to szkoda się bawić.
W nju możesz też wziąć na kartę ofertę, tyle, że to się średnio kalkuluje w porównaniu do internetowego. 10gb na start (o ile dobrze pamiętam) i 9gb za 9zł w pakiecie. No i lejek znacznie słabszy.