Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@berman: smutne to jest. Jest kilka wartościowych kanałów na yt które nie mają takiego zasięgu jak te a pokazują naprawdę jak ktoś coś robi itp
  • Odpowiedz
@astri: trochę parodia "jest ładna pogoda, więc pokręcimy zbrojenie", gdzie normalne ekipy jak jest pogoda to zasuwają z robotą, a zbrojenie zostawiają właśnie na dni kiedy się nie da robić (np. jak pada to kręcą w garażu)
  • Odpowiedz
@kwmd: wszystko zależy od kontentu na kanale, zarobki to kilku do kilkunastu zł za tysiąc wyświetleń na filmie. Widzę że kolejny Yt chciałby kokosy zarabiać, dodatkowo nakupił sprzętu za kilka tys zł do nagrywania.
  • Odpowiedz
@gruby_mbl: Takie kanały uwiędną, z powodu celebryckich fochów "twórców" i braku nowych pomysłów na treść. Ja np. w ogóle przestałem oglądać #piwnegokrzycha, #majstrow, a już w szczególności #marcinbuduje, po tych jego ostatnich wysrywach na Wykopie. Oglądam kanał "Na robocie" - fajny, skromny, kumaty człowiek, był 12 lat w Anglii, wrócił do Polski i buduje swoje siedlisko od zera (w tej chwili
  • Odpowiedz
@gruby_mbl: @astri: I niech się jeszcze raz #piwnykrzychu zapyta o stworzenie płatnego kursu, no #!$%@? xD ZERO, 0 treści merytorycznej w tym filmie :D Nawet nie wytłumaczyli jak rozmierzają strzemiona, jak kręcą, nic. Jedynie dwa zdania #!$%@?, potem time lapse i heja. W komentarzach same pochwały :D

Kanał narobocie zaczęłem oglądać jakieś dwa tygodnie, świetnie się go ogląda, spoko gośc, spoko content.

Jedyne co to myślę,
  • Odpowiedz
@sskowron: W tym filmie z "budowy" najbardziej mnie rozwaliło, jak #piwnykrzychu pokazywał jakieś zapiski w notesie z logiem Remont4you (z komentarzem "Chcielibyście taki mieć, co?") - a przecież wszystkie dane dotyczące zbrojenia, łącznie z zestawieniem materiałów miał w projekcie, co zresztą pokazał. Więc co on jeszcze bazgrał w tym kajecie? ;) A Arek z "Na robocie" jest świetny, totalne przeciwieństwo mitomana - wyobrażasz sobie, żeby ukaszek bezinteresownie pomógł
  • Odpowiedz