Wpis z mikrobloga

Wrzucam tutaj, ponieważ na Discordzie jest limit znaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój stary to fanatyk shitcoinów. Cały pokój #!$%@? jakimiś #!$%@? wykresami, #!$%@?. Przynajmniej raz w miesiącu można usłyszeć #!$%@?, jak #!$%@?ł się w jakiegoś rug pulla i stracił cały hajs, który wydaje sumiennie z wypłaty zamiast wydawać na mieszkanie, przez co komornik zabiera nam sprzęty z domu co jakiś czas. W swoim 54 letnim życiu, wziął już 8 razy chwilówki, których nie spłaca, przez co mama się z nim rozstała.

Tydzień temu #!$%@?ł przez cały dzień, że o 20:00 startuje jakiś nowy token i cały dzień tylko obserwował countdowner jak leci w dół i wiecie co? XD kupił #!$%@? na górce i #!$%@? sprzedał -200% taniej na dołku, bo mu się pancake zaciął, a akurat dwa wieloryby się wysrały z tokenów. Druga połowa #!$%@? jakimiś książkami o inwestowaniu oraz oszczędzaniu, co tydzień chodzi po jakichś #!$%@? discordach oraz telegramach udając, że rozmawia z hindusami, jak on nawet po angielsku nie potrafi się przywitać. Byłem taki głupi, że pokazałem mu coincapa na telefon, teraz #!$%@? nie dość że w dzień siedzi cały dzień, to w nocy #!$%@? mu powiadomieniami bo oczywiście dodał te wszystkie szity na powiadomienia jak będą spadać, a oczywiście wszystko leci w #!$%@? dół. Potrafi drzeć na mnie mordę oraz #!$%@?ć klawiaturę za okno i zabierać mi pieniądze z portfela mówiąc, że na kolejny dzień odda mi dwa razy więcej - no zajebiście, że ani razu jeszcze nic nie dostałem. Kiedyś stary mnie #!$%@?ł to dołączyłem do jego Discorda gdzie siedzi ze swoimi ziomeczkami i zacząłem mu pisać wiadomości "sejfmun jest dla debili", "nftart raczej #!$%@? niedługo do zera". W aptece nie nadążali z dostawami relanium na uspokojenie. No i dodatkowo na Discordzie, ma już rangę "Wieloryb" - ale nie z powodu dużych zysków czy inwestycji ale z powodu srania postami codziennie o nowe to shitcoiny.

Praktycznie raz w nocy od 2 lat ciągle nas budzi jakimiś swoimi tekstami typu "#!$%@? znowu się grubas zesrał, guys hold do samego końca", później słysząc jego szlochanie w toalecie.

Przy jedzeniu zawsze nam to #!$%@? o shitcoinach i o tym, że jest to waluta przyszłości, a bitcoin czy jakieś eterium to schodzi na psy - za to sejfmun to przyszłość! Bitbay zablokował mu już konto po tym jak kłócił się z supportem że okradają go z prowizji i poda ich do skarbówki na kontrolę.

W tym samym roku stary kupił sobie wielki telewizor, na którym ciągle są włączone wykresy z poocoina jakichś to nowych gówien, które podsyłają mu hindusi z Telegrama dla beki, bo wszyscy wiedzą, że stary i tak czy siak to kupi. Ojciec z tego powodu najczęściej sam się nakręca i jeszcze przy tym robi czerwony, że nikt nie potrafi docenić jego starań dla rodziny. Przecież dlatego rzucił pracę na etacie żeby zostać profesjonalnym trejderem - czy jak to się tam mówi...

Gdyby starego ktoś dopuścił do tych grubasów co wkładają te grube tysiące w te szity, to pewnie wszystkich by #!$%@?ł.

A no i o najważniejszym bym zapomniał, stary ma takiego kolegę internetowego "ProMoonTrader2021", który radzi mu zawsze co ma kupować i co obecnie jest najbardziej na topie, rysując mu jakieś gówna w paincie z wykresami, a stary to za każdym razem łyka bo nic #!$%@? z tego nie rozumie, a wiecie co jest jeszcze najlepsze? Stary co miesiąc systematycznie wysyła mu na wirtualny portfel jakąś walutę w zamian za zapłatę za pomoc, od #!$%@? 2 lat jakiemuś randomowemu ziomkowi z Telegrama XD

Jednego razu stary #!$%@?ł się z jakimś kolegą Przemkiem, którego zaprosił na piwo do domu i oczywiście pokazał mu wszystkie jego tokeny oraz ile on to dolarów już na tym nie wygrał. Generalnie w pewnym momencie zaczęli na siebie drzeć #!$%@?, bo Janek uważa że stary #!$%@? pieniądze na lewo i prawo przez co tylko traci, a zyskuje praktycznie gówno.

WEŹ TY MI NIE #!$%@? #!$%@? O INWESTOWANIU ILE TY DOLARÓW ZAINWESTOWAŁEŚ? WIESZ CO TO #!$%@? BNB MÓWI CI TO COŚ?

#!$%@? #!$%@? GRUBASY PO PROSTU LECĄ NA BOTACH I NIE IDZIE ICH PRZEGONIĆ, JAKBYM MIAŁ TAKIEGO BOTA TO #!$%@? JEŹDZIŁBYM LAMBO

CO TY MI #!$%@?Ć BĘDZIESZ JAK TY NAWET #!$%@? TRUSTWALLETA ZAŁOŻYĆ NIE POTRAFISZ, A TO JEST NAJLEPSZY PORTFEL DO KRYPTOWALUT.

WCHODZISZ #!$%@? ZAWSZE NA DIPIE I SPRZEDAJESZ POTEM Z ZYSKIEM NA GÓRCE I TAK W KÓŁKO, PRZECIEŻ TO #!$%@? BANALNE JEST. CZEGO TY NIE ROZUMIESZ?

No i oczywiście zaczęli się potem #!$%@?ć i robić sobie jakieś #!$%@? zapasy na dywanie, a my z siostrą musieliśmy ich rozdzielać. W tym momencie Przemek już nigdy mi nie powiedział "Cześć" na ulicy, udaje że nas nie zna i wszystko rozpowiedział sąsiadom. Ostatnio zadzwoniła do mnie sąsiadka Przemka z kondolencjami, bo zmarł w wypadku samochodowym, powiedziałem o tym ojcu, a on jedyne co odpowiedział to:

I DOBRZE TAK #!$%@?, W LAMBO BYŁBY BEZPIECZNIEJSZY ALE BAŁ SIĘ INWESTOWAĆ FRAJER

W pewnym momencie zaczęło to wchodzić na jeszcze wyższy poziom, bo stary chciał założyć swojego własnego tokena, którego będzie sprzedawać i zarobi na tym miliony. Zatrudnił jakichś programistów i zapłacił im dość grubo (no kolejna chwilówka weszła ale jak to stary powiedział, za miesiąc spłacę wszystkie na jeden raz) No jak dobrze możecie się dowiedzieć, nie stało się tak. W momencie sprzedaży jedyną osobą, która zainwestowała w token starego był on sam wkładając tam 1000$ żeby na starcie zrobić pompkę. Jedynie trolowali go z Discorda wpłacając po dolarze, a starego radość było słychać na drugim końcu domu. Stary spłukał się totalnie ze wszystkich pieniędzy, a jego token #!$%@? nie był warty nic - nawet za darmo ich nie chcieli, jak rozdawał po jakichś hinduskich forach.

#safemoon #kryptowality #shitcoin #shitcoinclub
  • 2
  • Odpowiedz