Wpis z mikrobloga

@scriptkitty: całkiem poważnie się pytam.
$2 nie będzie nigdy kosztował, bo dodrukują, żeby wyrównać do $1 lub masowo ludzie będą sprzedawać i też spadnie.
Jak się okaże, że nie ma pokrycia to również spadnie do 0.

Więc?
Jak się okaże, że nie ma pokrycia to również spadnie do 0.


@afe1: Jeśli*

Ostatni audyt pokazuje, że mają 100% pokrycia (niekoniecznie w dolarach, ale o wartości tylu dolarów ile trzeba).
Ostatni audyt pokazuje, że mają 100% pokrycia (niekoniecznie w dolarach, ale o wartości tylu dolarów ile trzeba).


@scriptkitty: pobieżnie przeglądam i:
1. Tether stworzył raport, który przedłożył do audytora
2. Audytor wyrazil opinie, ze wg raportu wszystko jest OK

https://tether.to/wp-content/uploads/2021/03/tether-assurance-feb-2021.pdf

No ale ok, niech będzie, że jest pokrycie w 100%. Shortując dalej nic nie ryzykujesz a zyskać możesz jeśli jednak raport jest fałszywy.

Więc? Jakieś pomysły?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@scriptkitty: pożyczką USDT I kupnem za to krypto, jednocześnie otwierając pozycję short na kontrakcie terminowym krypto/USD. Dlatego jak coś się działo z tetherem na początku roku, to rosły yieldy na wszystkich pożyczkopodobnych portalach.
Zobacz sobie Big Short, zrozumiesz dlaczego cos takiego jest komopletnie bez sensu. Nawet jak spadnie to nikt od ciebie takiego kontraktu nie kupi.


@FortunaHej: To nie tak, jak opisujesz:

1. To ja pożyczam tether
2. Sprzedaję go następnie po np. $0,99 - kazdy mi tyle za niego zaplaci bo jest wart $1 = 1% zysku za nic dla drugiej strony.
3. Tether spada do $0
4. Odkupuje tethery po cenie $0
obejrzalem

@afe1: To nie zorozumiales.

nie rozumiesz mechanizmu shorta

@afe1: Ja rozumiem, to ty nie rozumiesz.

Nie odniosles sie konkretnie do zadnego z punktow.

@afe1: Pynkty to twoje urojenia nie majace zadnego potwierdzenia w rzeczywistosci.
obejrzalem

@afe1: To nie zorozumiales.

nie rozumiesz mechanizmu shorta

@afe1: Ja rozumiem, to ty nie rozumiesz.

Nie odniosles sie konkretnie do zadnego z punktow.

@afe1: Pynkty to twoje urojenia nie majace zadnego potwierdzenia w rzeczywistosci.


@FortunaHej: sluchaj jak uwazasz ze cos jest nie tak w opisanym przeze mnie mechanizmie to tlumaczysz: to, to i to jest zle /nie da sie, a nie "obejrzyj se" "wyguglaj se" "nie rozumiesz"
nie rozumiesz mechanizmu shorta


@afe1: jak wyglada mechanizm short'a.

@FortunaHej: > : Mechanizm jest poprawny tylko nie istnieje. Czego nie rozumiesz? Uroiles sobie cos i dalej w to brniesz.

Mechanizm jak najbardziej istnieje bo go uzywam. Co tu jest urojeniem? Wyjasnij wiec, moze czegos sie dowiem.