Wpis z mikrobloga

@kaaban: mam wujka chirurga okulistę i on zawsze się śmiał z mojego -2.75 że to nie jest wada tylko lekka niedogodność, a wady to się zaczynają poniżej -7 a tak naprawdę -15 XD
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: a ja rozpoznawałam po głosie xd bo tak bardzo nie chciałam nosić okularów, że zakładałam je tylko jak już bardzo bardzo były potrzebne (przepisać coś z tablicy), miałam ponad -3,5. Potem zrobiłam sobie operację laserową i zniwelowłam wadę do -0,5, ło panie, ale odjazd, wreszcie miałam więcej czasu, żeby uciec, gdy spotkam kogoś znajomego na ulicy. xd co prawda po paru latach od operacji na jedynym oku wada znowu wróciła,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Mam tak samo, -2 na obu :) Z okularami dopiero od kilku lat ale wcześniej wszystko na "czuja". Teraz zauważam, że nawet podczas jazdy autem jestem w stanie rozpoznać kogoś z daleka mimo że jeszcze nie widzę dokładnie, po samym kształcie lub po tym jak chodzi. Śmieszne to jest że każdy chodzi inaczej, choć po latach tak samo xdd ( tak poznałem koleżankę ze szkoło z przed 10 lat )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@all_my_friends_are_dead: Po niedawnej korekcji wzroku znajomi ze mnie polewę mieli jak wszystko zachwycony oglądałem dookoła łącznie z czytaniem wszystkich tabliczek i zachwycaniem się wyraźną korą na drzewie. Miałem - 4.0 i - 3.75 przed zabiegiem. Syty głodnego nie zrozumie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@all_my_friends_are_dead mam kolegę który namiętnie grał w call of duty na PC.
Koleś wymiatał, 98% tego co dostawał na czacie to
''CAMPER CHEATER NOOB"
Jak skończył 18 lat to poszedł na prawko, a na badaniach lekarz do niego:

"musisz kupić okulary ziomek bo jesteś ślepy jak kret xd"

Kupił te okulary i opowiada mi jak grał pierwszy raz z brylami:

"Słuchaj Shogo, dobijam typa i mam ten call streak Predator Missile, odpalam
  • Odpowiedz
  • 3
Ktoś może wytłumaczyć o co chodzi z tym podpisem? Tom założył nowe okulary, więc czemu tych liści nie widzi? Albo co widzi zamiast nich? Nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@henk no bez jaj, 100% autentyczna akcja.

Koleś myślał że celownik red dot i kolimatorowy to jakieś cosmetic item bo on przy celowaniu nie widział różnicy xd

Chyba z 5 tygodni się spuszczał nad tym czego on teraz nie widzi w gierkach i w życiu.

Urocze to było xd
  • Odpowiedz
@rocky_b: ja miałem wade 1.75 jak zdawałem prawko. Pare dni przed egzaminem załatwiłem sobie okulary i pierwszy egzamin zdawałem w okularach i nie zdałem. Wkurzyłem się bo czułem sie nie komfortowo w nich i drugi termin zdawałem bez okularów i zdałem easy XD
  • Odpowiedz
@all_my_friends_are_dead: a co jeśli powiem ci, że świat nawet w okularach nie wygląda tak jak widzą go ludzie ze zdrowym wzrokiem? Przy większej wadzie soczewki okularów naginają obraz zwłaszcza przy rogach przez co obiekty mogą wydawać się bliżej albo dalej. Okularnik nawet przy idealnie dobranych soczewkach nigdy nie zobaczy świata takim jaki jest w rzeczywistości.
a.....e - @allmyfriendsaredead: a co jeśli powiem ci, że świat nawet w okularach nie ...

źródło: comment_1619680250KZqd2QNLCEWhuxi1cm3wRR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz