Wpis z mikrobloga

Zamówiłem xboxa w media Expert w ramach abonamentu z gamepassem przez cały jego okres, myśle ze to dobra decyzja bo jest to na moja kieszeń która nie jest zbyt najbogatsza. Doręczenie mam zaplanowane na jutro i teraz pytanie - zwracać na coś szczególna uwagę ? Opakowanie ? Jakieś gniazda ? Start konsoli ? #xbox
  • 2
Najlepiej żeby opakowanie nie było wcześniej otwierane (nieprzerwane plomby fabryczne). I w miarę delikatnie z gniazdem HDMI bo znaleźli się tacy co je rozwalili. A co do kieszeni nie wiem czy jeszcze działa sposób na taniego xgp z lowcygier.pl ale generalnie wziąłeś po prostu Xboxa na raty z normalnym abonamentem. Da się to zrobić taniej (chociaż jak napisałem nie wiem jak teraz) czyli sam Xbox w raty a xgp sposobem na cebulę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PhilSpencer_king: game pass wychodzi taniej jak kupujesz kody na X czasu np na allegro. A z poziomu konsoli często można wyrwać dobre promki, np ja ostatnio dostałem możliwość kupienia gp na 3 miechy za złotówkę :D jedyny myk jest taki że po zakupie włącza się automatyczne odnawianie które wystarczy wyłączyć przez stronę xboxa