Wpis z mikrobloga

@tusk: głupi obrazek bo nie wiadomo co było wcześniej, jak ja chcieli zatrzymać i się położyła to już nie można babci ciągnąć? Babcia się kładzie i krzyczy BASTA! haha
  • Odpowiedz
@tusk: ja #!$%@? jaki cyrk

Sędzia z rigczem

Wykonywali polecenia, ale zapominali, że są przy tym zobligowani do przestrzegania prawa” – mówiła sędzia przypominając, że naruszenia prawa funkcjonariusz nie może zrzucić wyłącznie na przełożonych. „Również mogą ponosić odpowiedzialność”
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
, że ktoś doradzi babci zgłoszenie przestępstwa na prokuraturze i policjanci stracą pracę.

@tusk: to nie jest jakaś babcia tylko "Ta Babcia" raczej nie działa sama i ma kto jej doradzać.
  • Odpowiedz
to nie jest jakaś babcia tylko "Ta Babcia" raczej nie działa sama i ma kto jej doradzać.


@nAir: Wiem, dlatego mam nadzieję, że to się nie skończy tylko na tej rozprawie
  • Odpowiedz
to nie jest jakaś babcia tylko "Ta Babcia" raczej nie działa sama i ma kto jej doradzać


@nAir: oczywiście, pewnie niemcy z ruskimi. Jak zerkniesz na filmik, to w 2:13 widać jak wypada jej słuchawka z ucha przez którą słychać jak Putin wydaje jej polecenia.
  • Odpowiedz
głupi obrazek bo nie wiadomo co było wcześniej, jak ja chcieli zatrzymać i się położyła to już nie można babci ciągnąć? Babcia się kładzie i krzyczy BASTA! haha


@JaTuNowy: #!$%@?ę od tego, że policja tłumiła legalne i zgodne z konstytucją protesty obywateli. Czy naprawdę sądzisz, że jakakolwiek by to nie była starsza osoba i jakkolwiek nie byłaby zaangażowana politycznie, to dobrym pomysłem jest jej upokarzanie i użycie siły w sytuacji, w której ona sama nie używa przemocy i nie jest zagrożeniem dla innych? Przecież musieli zdawać sobie sprawę z tego, że
1) sprawa ulegnie eskalacji i trafi do sądu,
2) będzie wykorzystywana przez duże środowisko polityczne,
3) foto pójdzie
  • Odpowiedz
@ediz4: A można też zablokować centrum miasta bo co miesiąc trzeba urządzać MIESIĘCZNICĘ na koszt państwa bo ma się problemy psychiczne i od 11 lat nie potrafi się uporać z żałobą.
A pissowskich policjantów nie tylko można, ale i trzeba nazywać durniami. Mamy jeszcze wolność słowa.
  • Odpowiedz