Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele odpaliłem w końcu to RE7, dawno temu kupiłem, kiedyś odpaliłem trochę straszne było i odpuściłem, myślałem, że to będzie podobne do Outlasta, a tutaj jest klimat jak w starych Residentach tylko z 1 osoby, są zagadki, backtracking itd. No narazie gra się fajnie, nawet trudna i cholera pewnie RE8 też będzie tak zbudowane i będzie kusić kupić ;x
#ps4 #ps5
  • 15
@camos: Ja nie mogę się za to zabrać tak jak Ty.. Niby chcę zagrać ale zawsze coś nowego mi się nawinie i czeka grzecznie w kolejce. RE8 strasznie mnie kusi, ale chyba warto przejść 7, bo ten sam bohater? Mam teraz urlop to może nadrobię po CoD CW
@camos: Noo ja RE8 kupuję na pewno zaraz po premierze. 7 bardzo mi się podobała, przy niektórych zagadkach trzeba było się nieźle nagłowić, ale udało się przejść całość bez pomocy wujka google. :D
Platyny na pewno się nie podejmuję, przejść całość na 3 apteczkach brzmi absurdalnie. xd
@camos: Jak Ci się strzela na padzie? ja to na pc próbowałem ograć ale za bardzo się boję ( _) na konsoli mam zamiar to ograć z żoną przy boku ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pc taka opcja nie wchodziła w grę, ale właśnie tego strzelania się trochę obawiam
@pierug92: Tak, w RE8 ma być ten sam bohater co w 7. Ogólnie o samym bohaterze wiele się dowiedzieć z 7 nie da, więcej już o jego partnerce (która w 8 też ma być). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale imo jeśli chce się podejść do 8 to 7 jak najbardziej warto zagrać.
@Zielony_Ogr: Mi tam się strzelało w sumie spoko. Był jeden moment w fabule gdzie
@Ryszardzislaw: ograłem 3 części Uncharted więc w coś tam umiem trafić, ale to gry TPP i co dość dziwne w sumie, lepiej mi się strzela i celuje w TPP niż w FPP, niby nie powinno to mieć znaczenia, ale u mnie to jest ogromna róznica ¯\_(ツ)_/¯
@Medonix: @Ryszardzislaw: juz ograne, ale powiem wam, ze brakowalo mi troche walki, brak prawdziwego final bossa, no troche slabo, ja ogolnie gram bardzo oszczednie i zawsze staram sie kitrac ammo itd, a tutaj nawet nie uzylem tego magnuma bodajze MAG i granatnika ani razu, bo nie mialem nawet okazji.. troszke lipa :/
@camos: Ja też w sumie byłem trochę zawiedziony brakiem final bossa. Do tego epizod ze statkiem dla mnie strasznie (i niepotrzebnie) się dłużył.. Granatnika użyłem w sumie chyba tylko raz w walce z synalkiem, czy co to tam ten wielki glut było, ale i tak najlepiej tam spisywała się strzelba.
Ogólnie dla mnie końcówka kiepska, ale sam 'środek', czyli rezydencja, aż do kopalni - jak najbardziej ok, bawiłem się świetnie. Przy
@camos: A w dodatki nie grałem. Grałem w bieda wersję z ps+ collection. xd Może kiedyś sobie dokupię jak będą na solidnej promce. :) Gdybym jednak miał w chwili pierwszego ogrywania, na pewno bym wtedy też zagrał.