Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chasmo: Zgadza się, wcześniej było napisane o tym, ze zapaliła się pralka, mnie natomiast interesuje to, co ten wybuch spowodowało :-) Pralka owszem, może się zapalić, ale tutaj #!$%@?ło całą witrynę na ulicę, niemal jak przy wybuchu gazu, to jest ciekawa sprawa, bo większość ludzi ma w domu pralkę, głównie w pomieszczeniach znacznie mniejszych od tego tutaj, więc strach pomyśleć co by było, gdyby coś takiego wydarzyło się w łazience :-D
@mistejk: biznes tam się kręcił jak #!$%@?. I to bez pracowników. 2x dziennie ktoś wpadał kurze przetrzeć na 10 min, a jak coś się działo to przychodził.ochroniarz który ma kanciapę przy Żabce.
Prawie żadne mieszkane na airbnb nie ma pralki, więc zawsze jak wpadałem to było po 4-5 pralek zajęte i zawsze ale byli to ludzie z wielką pościelą albo turyści z airbnb.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: No jeżeli tak jest, to wiele wyjaśnia, w zwykłej domowej pralce nie ma co spowodować takiego wybuchu, stąd mi to niezbyt pasowało, już się zastanawiałem, czy tam jakiegoś sabotażu z ładunkiem wybuchowym nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)