Wpis z mikrobloga

Topowy ytber związany ze sceną lola jest niszczony przez wielką zagraniczną firmę ponieważ ma zatarg ze strimerką xD

To już jest szczyt absurdu. Praktycznie każdy ytber/streamer ma jakąś dramę z innym twórcą ale nigdy nie widziałem, żeby wielka korporacja stawała za kimś murem. Czemu nie zbanowali każdego ytbera za batożenie Disa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Argument typu- "on psuje wizerunek naszej marki" w stosunku do osoby, która zrobiła dużo dla ich społeczności (drużyna, promocja, i nie wiem co jeszcze bo nie śledzę lola) to jest top kek bo nie sądzę, że jakaś tam strimerka miała większy udział ale w końcu to jest kobieta i trzeba się wstawić bo jest na pewno słabsza. Nie dość, że wykluczyli go ze swojej gry, to jeszcze podobno wywierają presję i namawiają inne firmy do zerwania z nim współpracy xD

#wardega lepiej uważaj bo zostaniesz scancelowany przez tigera, korala i inne firmy za nagrywanie filmów o wersow psując jej wizerunek co z kolei prowadzi do gorszej sprzedaży ich produktów w lidlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #twitch #thenitrozyniak #bekaztwitterowychjulek
Bitszkopt - Topowy ytber związany ze sceną lola jest niszczony przez wielką zagranicz...

źródło: comment_1619519284gXzfRnqdw7WI18UHwRwoI5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ufieoy: @hniedziela546: Nie wiem, nie śledzę tej sceny. Słyszałem tylko, że ma profesjonalną drużynę + promuje grę od wielu lat. Tutaj chodzi o równe traktowanie, a nie faworyzowanie jednej strony przez duże firmy, które nie powinny się wtrącać do czyichś spraw prywatnych. Postawa typu- "hehe nie lubię go, dobrze mu tak" pogłębia problem który z czasem może dotyczyć Ciebie lub osoby, która jest przez Ciebie lubiana. Sprawy zachodzą troszkę za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bitszkopt: gościu, który wrzuca na YouTube jak gra na bolu w lola może jedynie zarobić splunięcie, a nie szacunek. Jest zwykłym petem, który wyzywa ludzi niszczy im kariery, a jak ktoś zrobi to samo w jego stronę to wielka afera XD, a jak ktoś coś powie do niego w realu to dupa osrana, bo mocny jest tylko w necie
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: i bardzo dobrze. Zobacz co pisal na czacie https://www.wykop.pl/wpis/55951873/da-sie-jakos-tego-idiote-zreportowac-na-fb-za-taki/ i ten typ pokazuje swoim widzom, ze to fajnie i mozna tak robic. Koles powinien byc odseparowany od gier online ze swoim zachowaniem. Bardzo dobrze, ze Riot dziala i typa odsuwa od innych wspolprac, bo moze to bedzie jakis poczatek tego, ze toksyczni tworcy beda po prostu odrzucani przez jakiekolwiek firmy do wspolpracy.
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: ale on jest w internecie znany od lat jako patus i toxic ktory mysli ze jak ma pieniadze to moze wszystko, tu nie chodzi w ogole o ta ostatnia drame z nieuczesana. Kiedys czitowal i nawet sie z tym nie kryl, pozniej zyczyl ludziom smierci, obraca sie w internecie posrod najwiekszej patologii umyslowej i teraz wiedzac ile ma za uszami nawet sie z niczym nie kryje tylko nadal pluje na
  • Odpowiedz
@ufieoy: jedną sprawą jest #!$%@? go z rozgrywek i blokadą konta. Zupełnie inną sprawą jest ingerowanie w inne współprace biznesowe danego twórcy. Jest to po prostu #!$%@? zachowanie.
  • Odpowiedz