Wpis z mikrobloga

Plan ratunkowy dla polskiego sektora górniczego.
Zamknac kopalnie wegla.
Szybko sprzedac zalegajace 10mln ton węgla oraz całe zaplecze technologiczne kopalń.
Za pozyskane środki kupić koparki do bitcoina i panele sloneczne.
Kupić działkę na saharze
Rozpocząć produkcję bitcoinów
Zyski wypłacać górnikom w formie zasilku dla osob nieporadnych życiowo.
Promowac bitcoina jako przyjaznego dla srodowiska.

#holownia #polska2050 #bitcoin #kryptowaluty
  • 22
  • Odpowiedz
@zaiste_istotna_istota: Popełniłeś jeden, ale to bardzo wążny błąd. Założyłeś, że w Polsce ktokolwiek, kiedykolwiek, z któregokolwiek z rządów reprezentował interesy Polaków po to, by było im dobrze, a nie tym, którzy ich postawili na tych funkcjach, promując ich w kontrolowanych mediach.
  • Odpowiedz
@zaiste_istotna_istota: jakbyśmy polskie górnictwo przebranżowili na kopaczy krypto, to by ten cały blockchain się się w #!$%@? wysypał. Musielibyśmy zaraz płacić 5x większe fee, bo górnicy przecież muszą dostać Barbórkę, trzynastkę, czternastkę, piętnastkę i deputat bitcoina.
  • Odpowiedz
@zaiste_istotna_istota: Kondominium radziecko-niemiecko-amerykańsko-watykańsko-izraelskie pod pruszkowsko-WSIowo-STAZIowo-KGBowo-CIAeowo-Mossadowo-kartelowym zarządem powierniczym z bankstersko-mafijnym parasolem ochronnym, odciągające uwagę plebsu bredniami i indukowanymi każdego dnia sporami i konfliktami w posiadanych przez siebie mediach, obsadzonych swoimi ludźmi.
  • Odpowiedz
@Zajebiozaur: Takie odnosisz wrażenie, pisząc:

Popełniłeś jeden, ale to bardzo wążny błąd. Założyłeś, że w Polsce ktokolwiek, kiedykolwiek, z któregokolwiek z rządów reprezentował interesy Polaków po to, by było im dobrze, a nie tym, którzy ich postawili na tych funkcjach, promując ich w kontrolowanych mediach.

z czego wynika narracja, że każdy następny rząd będzie taki sam.
  • Odpowiedz
@Sylwira: Bo będzie. I nie ma to nic wspólnego z tym, czego sobie i nam, Polakom, życzę.

Teraz, na ten przykład, Wiertnicza i Czerska pompują naiwnym ignorantom zakłamanego i podstawionego Hołownię. ¯\_(ツ)_/¯

Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu.
  • Odpowiedz
@Sylwira: Potrafię, ale już mnie to latami zmęczyło. Uznasz więc teraz, że pierdzelę jak potłuczony, bo zwykle taka jest naturalna reakcja ludzi przekonanych o swojej racji, a ja zamilknę, pozostawiając Cię z uczuciem satysfakcji i zgorszenia moją osobą. Jednak, tak naprawdę, zrezygnuję z niepotrzebnego sporu, nacechowanego wdrukowanymi przekonaniami i emocjami, by po latach spojrzeć ponownie na sytuację polityczną i zderzyć ją z moimi dzisiejszymi "przewidywaniami". Tego dnia uznam, że gdzieś tam
  • Odpowiedz
@Zajebiozaur: Nie uznam że "pierdzielisz", bo tak naprawdę to prawie nic konkretnego nie stwierdziłeś, po za rzekomym pompowaniem przez media. Bardziej mi szkoda Ciebie, że nie potrafisz spojrzeć na wszystko pod innym kątem. Przede wszystkim Polska 2050 to nie jest tylko Hołownia, to jest już całkiem spory ruch społeczny, sądzisz że wszyscy ci ludzie są podstawieni? Jest w nim też sporo ludzi, którzy również przez lata byli zawiedzeni dotychczasowym stanem polskiej
  • Odpowiedz