Wpis z mikrobloga

mają pozwolenie więc nie widzę problemu

@dildo-vaggins: Stary, za kasę pod stołem to pozwolenie na wszystko dostaniesz. A potem zdziwko, że w Polsce jest takie gówno zamiast państwa. Gdyby przepis mówił, że w osiemnaste urodziny skacze się do wulkanu to też skoczysz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@a665321: no faktycznie blokowanie inwestycji bo na czyjejś prywatnej działce rosną 3 drzewa jest uzasadnione, bo ktoś chce dyktować innym co mogą robić na swojej własnej nieruchomości xd
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik

U mnie na podwórku wycięliśmy 140 letniego jesiona, 90 letniego dęba i 110 letniego wiąza bo żaden ubezpieczyciel nie chciał się zgodzić na ubezpieczenie domu obok którego rosną duże drzewa.

Urzedasy wydały pozwolenie od ręki, nikt się nie interesował jak stare są te drzewa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
skoro wycinają to znaczy że mają pozwolenie więc nie widzę problemu


@dildo-vaggins: legalista, najgorzej. Jako urzędas świetnie byś się sprawdził

@a665321: nie tylko legalista ale i prawnik, byłem też jak to określiłeś "urzedasem" i dla mnie nie ma nic lepszego niż działanie zgodnie z prawem.

@dzikdzikdzik: dopóki nikt tej kasy pod stołem nie udowodnił to nie ma podstaw twierdzić że działanie było nielegalne.

Gdyby przepis mówił, że w osiemnaste
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik: Skoro tam były 3 drzewa to faktycznie wielka strata xD Jakby był taki skwerek z większą ilością to w sumie i tak takie miejsca w miastach nie mają racji bytu, bo zaraz menele robią sobie tam jakąś bazę. Jak już to trzeba inwestować w parki i oczywiście też trochę drzew musi być przy ulicach, żeby nie było takiej betonowej pustyni.
  • Odpowiedz