Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki, chciałem się Wam tylko pochwalić, że dzisiaj skończyłem 6-miesięczny staż w aptece i tym samym jestem już pełnoprawnym magistrem farmacji (dla nierozumiejących o co chodzi: po skończonych studiach z farmacji, trzeba odbyć półroczny staż w aptece, aby uzyskać prawo do wykonywania zawodu). Teraz odpoczynek, a po majówce wchodzę na rynek pracy z uśmiechem, bo wiem, że magistrów farmacji potrzebują absolutnie wszędzie, płacą gruby hajsik, jest to jeden z najbardziej szanowanych zawodów na świecie, a dodatkowo mnóstwo techników farmacji (czyli takich niższych rangą pracowników apteki) to młodziutkie i śliczne loszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za nic w świecie nie zamieniłbym się z ♯programista15k czy tego typu wymysłami. Już widzę oczyma wyobraźni, jak będę stawiał ostre warunki najbardziej prestiżowym aptekom w moim mieście (wojewódzkim) i jak dziewczyny będą zabiegać o zwrócenie uwagi młodego pana magistra farmacji. Wasze zdrowie kochani, dzielę się swoim szczęściem. Powodzenia w waszych pracach, cokolwiek tam robicie.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608591b2df02be000aefe9de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 19
  • Odpowiedz
Już widzę oczyma wyobraźni, jak będę stawiał ostre warunki najbardziej prestiżowym aptekom w moim mieście (wojewódzkim)


@AnonimoweMirkoWyznania: słaby bait. W wojewódzkich jest mnóstwo chętnych mgr farmacji do pracy więc stawka to okolice średniej krajowej i 30stu kandydatów na jedno miejsce xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo 98% aptek to moglo by miec mini paczkomaty na leki. lekow na zamowienie robi sie promil a reszta to wlasnie apapy i ibupromy i caly przemial suplementow i witamin. Jedyne co farmacetua ogarnia to te zmieniajace sie nazwy lekow bo tu trzeba ciaglych zmian zeby byla sprzedaz. Pod spodem te same skladniki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Popracujesz kilka lat, poczujesz co to NFZ i Ci się odmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zejdz na ziemię co do zarobków, a "do tych mlodych loszek" to radzę Ci nabrać wiecej szacunku. Już niejednego takiego mgr widzialam, co bez wiedzy i doświadczenia technika to lezal i kwiczal w gąszczu leków i receptury.
  • Odpowiedz
  • 2
@lovemygolden dokładnie :) życie go zweryfikuje, ogólnie podziwiam farmaceutów w aptekach. Tyle lat nauki a sprzedaż jak w warzywniaku tylko odpowiedzialność większa a kasa podobna ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz