Wpis z mikrobloga

Nooo wita, stej stony Tiger dwatysioce szesnasty. Ogunie dzisiaj poruszymy… taki temat… Niee wszyscy na pewno lubią takiego… tematu. Ale ja akurat dzisiaj poruszę, ogunie, bo… mam do was takie pytanie. Wiecie co to jest fetysz? No waśnie, nie wiecie dokładnie co to jest, co to jest fetysz. Dużo się spotykam, coś takiego z takim, hmm, typu fetyzmu… co to jes? Czy to jes choroba? Czy to jes naturalne? Wam mogę powiedzieć, że to nie jes choroba. Ja dużo ludzie widziałe, miałem kontakt z takimi ludźmi… cooo lubią fetyz. Wiadomo, że tooo… nie dla wszyskich to jest… to jes dla innych ludzi, toza popowiedzą: „ooo jakieś walnięta osoba”… Czy: „#!$%@?ęty na łeb”, że lubi fetyzm. Coś takiego jest. Ogunie. Nie ma co się przejmować. To nie jes żadna choroba, to jes zjawisko naturalne. Fetyzmu. To jest akat… część ciała, która się bardziej yy, ta osobie się bardziej podnieca. Dużo się m… widzę, ogunie, słyszałem, widziałem, że jes takie populane, na przykład, yyy… yyy niem, całowanie stóp. Damskich, bawienie się, ogunie. A to się zalicza jako fetyzm, inaczej. To jes część ciała, która osobie podnieca. I czy to jes chorba? To nie jes choroba, to nie jes wstyd. Bo przetem to było wstyd się przyzna do fetyzmu, a teras to jes naturane, już sporo ludzi zwróciło uwagę, że ma coś takiego i nie wstydzi się. Skąd się to bierze? Tego nie umie odpowiedzie, może wy na to odpowiedzie, na to pytanie, skąd się to wzięło i bierze u ludzi. Fetyz. Ogunieee… to nie jes ani wstyd, ani hańba, to jes yy relaca lucka, ogunie sprawie fetyzmu. Yyy coras… populaniejsze to jes populaniejsze to. To nie ma co się wstydzić. Niech te osoby się wstydzą i nie mówią o tym. Że… yyy mają w sobie coś takiego fetyzmu. Bo zaraz każdy powie: „ooo, jebnięty na łeb, chory psychicze”, czy co. Tak niektórzy mogą oceniś tom osobę. No iii tak oceniajom. Ogunie. Dlatego niekóre osoby się nie przyznajom do tego. Bo sieee… badzopo, wielki błąd stego powodu, że… eeee, fetyzm… to nie jes zła… nie jes taka zła rzecz. To jes natuana, nie ma co się uszukiwać, bo mówieże to jes… chory, nie jes chora. Taaak, na przykład, u facetów podnieca na przya yyy, że… kobieta ma piersi, inne rzeczy. A kobieta na przyad, eee rozbudowanie ciało. Oto jes n yyy cykl natuany, nie ma się co tu oszukiwać. Mówię oo, że ta soba jes zła walnięta, czy coś. Po postu to jes natura. I coś takiego istnieje, ogunie. To nie jes to, że od teras jest ten fetyzm, bo to już istnieje, a instnieje już uuhuhu, bardzo dugo. Ale zaczyna być to coas bardziej popularne. Popularne to, ale nikt o tym nie mówi niee… nie rozmawia na ten temat. Bo się wsty…wstydzą tom osoby, nno ogunie się wstydzi ta osoba powiedzieś. No waśnie, tacy wiem z tego powodu, że to jes natura, a nie chorba. To jes to. Pozdrawia i miłego dnia. Ello.

#bonzo #transkrypcjategotypu
Tykadnik - > Nooo wita, stej stony Tiger dwatysioce szesnasty. Ogunie dzisiaj poruszy...

źródło: comment_1619385353uBJFXfeuS9qbk7ikc54rfw.jpg

Pobierz
  • 4