Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz przy zamówieniu na Ali nie mam statusus na alipaczce że nadawca poinformował o przygotowaniu przesyłki InPost...
Jest szansa że to dojdzie? Numer inpost ale.wciąż nie mam informacji o przygotowaniu przesyłki przez inpost w aplikacji jakby nie było przypisania do mojego numeru telefonu.
numer śledzenia
653399980009120028754039
Dzięki za pomoc
#aliexpress
#alipaczka
  • 9
Tak jak pisałem śledzić pocztę żeby nieprzegapić (sms czasami może nie dotrzeć), wcześniejszy/-e statusy z Europy można zaobserwować na Alipaczce lub innych stronach trackingowych. Teraz paczkomatowa dostawa b.szybka 1-2 tygodnie
@j130: no i będzie grubszy problem...Pani z inpost odpisała ze przesylka nie może być aktualnie pecesowana i zebym ustalal dalsze szczegóły z nadawcą. Raczej niewielka szansa ze uzyskam dostęp do niej....Oczywiście napisałem do sprzedawcy do tej pory był z nim stały dobry kontakt może zaradzi coś..nChyba oszukuje sam siebie...
@biologiczny6: Zluzuj, po co się teraz szarpiesz na zapas? A co ta pani w tej chwili może ...w zasadzie standardowo cię załatwiła :))
Przesyłka idzie normalnie i według mnie nie ma podstaw do niepokoju.
Z aktualizacji trackingu widzę, że paczka jest już po odprawie na Węgrzech i obstawiam, że do środy będzie w paczkomacie docelowym do twojej dyspozycji.
Spokojnie czekaj na emaila z kodem odbioru od inposta (po weekend'zie raczej)
@j130: Dzisiaj pracownik InPost doprecyzował

Jednocześnie chciałbym poinformować, że odpowiedni oddział InPost podejmuje już kontakt z Nadawcą paczki, celem jej prawidłowego dostarczenia
@j130: Stoi jak zaczarowana na odprawie, status Ali w trakcie clenia( ͡° ͜ʖ ͡°)niby InPost kontaktuje się bo coś nie tak z procesowaniem jak to ujmują a sprzedawca twierdzi ze wszystko ok