Wpis z mikrobloga

@eternos15 40vs40 ale gra jest już stracona. Mówię to jako osoba ktora grała w zamkniętej Alfie. Ekonomia gry jest teraz nastawiona na grind jeszcze bardziej wydłużony niż w Alfie i na mikrotransakcje. A battle pass to jedna wielka parodia. Pozdrawiam. Grę #!$%@? z dysku.
@Policjant997: pobrałem dzisiaj, gra mocno średnia ale wiadomo że nastawiona na mikropłatności, na tym to w końcu polega, to tak jak z war thunder, mimo wszystko od czasu kiedy w battle fields heroes pierwszy raz zagrałem tryb z lądowaniem w normandii to kiedyś chciałem w to kiedyś zagrać jeszcze raz xd

tryb squads to jakiś dramat dlatego pytam jak na solo, pewnie wbije, zagram parę gier i odinstaluje
@eternos15: @Policjant997: na lone fighter jest 20vs20, a nie 40
Battlepass nie jest jakis wow, ale z 50 srebnych tokenow mozna ogarnac + 1k premium pointsow, wiec sie zwraca. Plus dwa zlote i te jakies losowe karty.
A bronzowe tokeny nawet latwo sie farmi, bo te misje sa w nieskonczonosc i dosc latwo sie je robi. Mam 81 bronzowych dla weapon i 84 dla trooperow. Boli jedynie te rng wszedzie
A rng jest właśnie najmocniejsza strona tej gry bo tak jak w samolotach możesz zginąć od strzału a możesz wytrzymać kilka (war thunder) i to jest realistyczne, tutaj tak samo z reguły na wojnie ginie się na strzał Ew 2