Wpis z mikrobloga

W sumie to ciekawi mnie to trochę, ale takie naganianie telebimami do zakupów (+ inne werbalne zachęcanie do ładowania się w aktywo bez pokrycia o strukturze typu MLM) to nie łapie się pod ewentualny paragraf, jak ktoś rzeczywiście załaduje poważną sumę na ath a potem nic mu z tego nie zostanie?

W sensie, może nie w Polsce, ale w krajach z lepiej rozwiniętym prawem handlowym wydaje mi się to być karalne, co znowu może odbić się ciężkim echem na reszcie krypto i doprowadzić ostatecznie do wprowadzenia restrykcji.

Może ten sejfmun to taki koń trojański w kryptoswiatku
#safemoon
  • 7
  • Odpowiedz
@Syntax: nie no, jest zasadnicza różnica + kasyna chyba niekoniecznie mogą się reklamować, więc to jest zupełnie inny case.

@miki4ever: i tak, i nie. W teorii nikt Ci zwrotów nie obiecuję (chociaż nie jestem przekonany czy w trakcie AMA nie padły pośrednio takie obietnice), ale w praktyce wystarczy zdefiniować co oznacza "moon", i wtedy już nie jest tak kolorowo, bo jednak wychodzi na to, że poniekąd obiecują ten zwrot. The
  • Odpowiedz
@miki4ever: @Puszkov: Taka ciekawostka: Są dwa stany gdzie hazard jest ściśle zabroniony: Utah i Hawaje. Utah ze względu na to, że to stan stworzony i rządzony przez Mormonów. Hawaje ze względu na to, że Ohana (rodzina) jest najważniejsza.
  • Odpowiedz