Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wypokowytrol: i wszystko jasne ;) to szerokości Mireczku :)

@Toxicowski: ja wyszedłem z założenia, że jakby na granicy jednak sprawdzali, to bez testu by mnie na kwarantannę wysłali w PL, ale wtedy mogę na miejscu zrobić test i skasować kwarantanne przy negatywnym wyniku. Kumpel jechał też na urlop dziś i zrobił test, no i jest 70 euro w plecy, bo mu się nie przydał :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szpeju: kupa czasu od sierpnia. Ja od sylwestra pierwszy urlop, mam nadzieję, że te 3 tygodnie będą się ciągnąć :D dzięki i powodzenia z wynajmem !
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nemesis238: nie wiedziałem, że ta droga jest tam akurat. Na szczęście kierowca pojechał normalnie, a potrafi tam ładnie wytrzepać na tych płytach :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Darknes17: kiedyś jechałem busem gtv z jakimś naćpanym kierowcą, który po tych płytach leciał chyba 140km/h xD myślałem, że wylecimy z drogi na zakręcie jakimś... Ale chyba miał opanowane xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@balbezaur: pierwszy raz jechałem z tym przewoźnikiem i trasa dziś zajęła jakieś 15h, z innymi mieścilem się w 12h. Kilometrów mam około 1100, ale też zależy czy trzeba odbijać po kogoś z trasy czy nie.

@Toxicowski: myślę, że to najlepsza opcja ;)

@Voraz: ja nie robiłem, nikt mi nie kazał. Na granicach też nikt nie sprawdzał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KornixPL: Nic. W sumie się nie interesowałem, jestem zdrowy. Jakby mnie na granicy zatrzymali bez testu to wtedy kwarantanna do czasu zrobienia testu. Ale nikt nie zatrzymywał ;)
  • Odpowiedz