Wpis z mikrobloga

@Opportunist: Iga bardziej przypomina Agatę, podczas wizyty w parku miała #!$%@? na to o czym jej Karol opowiada, zerkając w telefon. Potem juz musiała wywołać gównoburzę o żarcie, po to by potem jeszcze bardziej zagęszczać atmosferę.
  • Odpowiedz
@Opad4991: Ja widzę Agatę w nim, tak samo jest bierny i oczekuje padania do stóp za byle co. A nawet Iga mu się nie podoba ale ciągnie tę rolę nie wiem po co, dla followersów? Może będzie swoje rękodzieło na instagramie promował i zbiera sympatie. Jakby z Iga wszedł w konfrontacje to by wyszło wszystko co robi źle. Dlatego siedzi cicho i przeczekuje.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Nie wiem co masz na myśli przez "padanie do stóp za byle co". Karol jest być może bardziej flegmatyczny, ale podejrzewam że jego podejście byłoby podobne z każdą inną kobietą. A Iga nie pomaga tymi swoimi fochami i dziwnymi komentarzami.
  • Odpowiedz
@Opad4991: No, że potrzebuje bardziej wdzięcznej dziewczyny takiej co docenia jakieś małe rzeczy nie wiem np Kamil wiele razy dał Izie róże, na ślubie nawet miał dla niej prezent, często ją komplementuje i jest dla niej miły a Karol jakby się zmuszał do samego przebywania z Igą w jednym pomieszczeniu.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Bo chyba się zmusza. Ewidentnie do siebie nie pasują i oboje to wiedzą. Gdyby to byla normalna znajomość bez kamer to już dawno zerwaliby kontakt, ale muszą się przemęczyc. Poza tym Karol dal Idze bukiet róż, na które ona zareagowala mówiąc że nie ma wazonu. Nawet nie podziękowała, a przed kamerami tłumaczyła się, że ona nigdy nie dostawala kwiatów i nie wiedziala jak zareagować. Nie wiem co to ma
  • Odpowiedz