Wpis z mikrobloga

Ale to #ps5 mnie wgurwia, jak wy możecie jarać się tym szajsem. Wyciągnąłem po 3 miesiącach PS5 z szafy bo wyszło to magiczne PS TV plus, aby obejrzeć blade runnera. I znowu słyszę te cholerne cewki i wiatrak, po 3 miesiącach grania na #xbox Series X, ten dźwięk jest niemiłosiernie irytujący gdzie na xklocu jest cisza. Ten problem z cewkami występują też w wersji PS5 digital?
Bo jeśli tak to chyba sprzedam to gówno komuś innemu i poczekam aż wypuszczą nowe rewizje pozbawione tego problemu.
  • 18
@Gandalf_Rudy: Cewki jak przez nie idzie duży prąd mogą wibrować (czy też wibrować wystarczająco mocno żeby generować dźwięk), u mnie w konsoli je słychać jak odpalę Borderlands 3 w trybie 120 Hz, na przykład przy zmianie broni gdy zmienia się na moment obciążenie bo gra doczytuje nowy model słychać zmianę, w Control czy CoD BOCW słyszę chyba jedynie szum wentylatora.
W komputerze mi karta też piszczy i to nieporównywalnie głośniej, ale
nie lepiej po prostu oddac na gwarancje?


@Gandalf_Rudy: myslisz, ze oni to naprawiaja w ogole xD? Ilu sie juz skarzylo, ze dostawali 'nowe' konsole, gdzie problemy byly jeszcze wieksze albo takie same. Wiec Sony bierze kolejne pudlo z konsolani wysyla ;)