Wpis z mikrobloga

@lasca85: binance chyba nie wypuszcza czasem one. Raczej kucoin.
mniej wiecej sciezka sie zgadza
1600usd zalezy jaka farme wybierzesz. pamietaj o impairment loss
para lp - zalezy co masz. ja zwykle trzymam w najwiekszym apy + najmniejszy pool. Ale ogolnie nie chce mi sie zmieniac
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: dzięki wielkie za odpowiedź. Poczytałem właśnie o tym impermament loss i przejaśnia mi się w głowie. Nie mam konta na kucoin, ale binance wypuszcza dzisiaj ONE. Jeszcze raz dzięki, mistrzu.
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: u mnie farmy z bnb/bscmochi i hmochi/rot xD moze dlatego roznica.
w teori przy zamianie mialbys moze $75 dziennie, ale nie wiem ryzyk fizyk.
Ogolnie hmochi w gore jak #!$%@?, x7 od wczoraj chyba

[bscBNB]-[bscMOCHI] Uni LP [+] [-] [<=>] Price: $18.04 TVL: $203,911.70
bscBNB
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Robisz dywersyfikacje z czasem jak są zyski z samego wzrostu aktywów.

Np. jak zainwestowałeś równe 100$ na hmochi-1ROT i nagle sama wartość staku wynosi np. 150$ czy 200$.
Wtedy ja np. wyciągam te 50$ czy 100$ i przekładam do innej pary z farmy.

Koszt takich transakcji na ONE jest bliski zero.
  • Odpowiedz
@BidAsk_bet: mozna i tak, ja na razie trzymam w tych samych farmach
calkiem fajnie to wyglada razem ze wzrostem ceny farmionego tokenu, to jest odwrotnosc tego co sie zwykle powinno dziac na farmach xddd

You are staking a total of $6,946.69 at an average APR of 1758.38%
Estimated earnings: Day $334.66 Week $2,349.03 Year $122,149.40
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Wiadomo ja na Crypto się nie znam teraz jest boom to wiadomo każdego wciąga, ale na Fx trochę czasu jestem więc wiem, że zawsze jest 50/50 a at nie działą widze co się dzieje na tych Hypowanych coinach jak ludzi dymają ci co mają troszke więcej kasy ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cryptonerd_io czy masz jakiś link gdzie mógłbym poczytać na czym polega farmienie z one, czym są pary z hMOCHI i bMOCHI I czym się różnią? Na mochiswap.io jest trochę mało informacji jak na zupełnie nową osobę
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: farmienie zawsze tak żarło, czy to ostatnio jakoś pojawiło się mochi które jest bardziej atrakcyjne (noob question)?, zaczynam dopiero o tym czytać i widziałem nagłówek sprzed jakoś pół roku - is farming dead in 2020 :D
  • Odpowiedz