Wpis z mikrobloga

Chcialem sie pochwalić jak zostalem #!$%@? z 2k usd na @trustwallet z udziałem @tweeter i oczywiście moja nieuwaga

Wbiłem na trustwallet zeby sobie kupić troche tokenów normalnie do wszystkiego uzywam crypto.com ale chcialem zakupić safemoon i #!$%@? wpłaciłem kase ale w międzyczasie kaska nie wpływała wiec szukalem pomocy na Twitterze

Patrze ktos tam odpowiada na mojego tłita i wrzuca link niby do supportu trustwallet wbiłem w link wypełniłem szybko nie czytając nic ze w ogole od kiedy jakas firma daje sobie dokument z Google docs jako szybki kontakt

Ale chu jwypelnilem poszlo i tu #!$%@?łem wszystko bo podałem tam slowa kluczowe do logowania do aplikacji a ty kurły zrobiły taki dokument do zajabania tych słów a wystarczy je wpisać w nowo zainstalowanej apteki i możecie zalogować się na każdego konto jesli tylko znacie te slow kluczowe az ciezko wyobrazić mi sobie czemu to zabezpieczenie jes takie łatwe do złamania

Dalej juz poszlo jak masełko, patrze dzis na konto w trust a tu ktos sobie przelali moje safemoon i chooy

Po wszystki rozkmina i przypominam sobie ze sam wlazłem w ten link szukając pomocy podałem dane i cyk #!$%@? zalogowal soe na moje konto przelał kase

Ale mowie #!$%@? jakos wytropie mial w Twitterze swoje foty a profilowe tylko z jakimś białasem, mial tam napisane AkeruC to wbijam na face i wpisuje akeru c.... i pojawia się on to juz wiedzialem ze na bank zostalem oscamowany przez mużyna XD
MasterOfDisaster91 - Chcialem sie pochwalić jak zostalem #!$%@? z 2k usd na @trustwal...

źródło: comment_16191259195oslLf5mBszQP1yrHotgWz.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz