Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Na lajwie instagramowym Krystian mówił o jakiejś konkurencji która będzie ciężka, jeszcze jej nie było i Simon ja pamięta. Czyli Panowie póki co są bezpieczni, być może zdradził też że Sid wyleci przed ta konkurencją bo wspomniał tylko że Simon wie o co chodzi ( na lajwie byli oni oraz Sid i Ola), ale bardziej to interpetuje tak, że była to konkurencja dla facetów tylko.
Ciekawe jeszcze było jego zachowanie na pytanie o obecne relacje z Basią (wcześniej Ola na to pytanie odpowiedziała że spotyka się z Choiną). Wówczas powiedział że nie może o tym mówić, że mają jakiś kontakt i później dodał że zobaczymy że nie jest złym graczem czy coś takiego. W każdym razie brzmiało trochę tak jakby byli w finale i rozwalił kulę ale pewnie nadinterpetuje.
Ogólnie to zmarnowałem 30 minut życia ( ͡ ͜ʖ ͡)
#hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
@Taszi: albo Olka moze mowic bo juz odpadla i nie wroci. A Basia wroci i nie moga sie wygadac jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka opcja bylaby idealna, program do konca bez patOlki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caramilla: ja nie śledzę zbytnio, nie obserwuję uczestników ani nic. Starczy mi program. Ten live obejrzałem bo liczyłem na jakieś przypadkowe przecieki ;)
  • Odpowiedz
@Taszi: troche ich obserwuje i dosc latwo mozna sie domyslic ze z Baska nie jest. Jak Baske pytaja o niego to odwraca wzrok i jakas zmieszana. Podobno Baska teraz z Krzysiem urzeduje i w sumie spoko
  • Odpowiedz
@mystery_26: właśnie tak mi wyglada jakby zaraz po programie byli razem a teraz już nie. Jakaś laska z Gdyni wypisuje w komentarzach ze Baska jest z Krzysiem. Pewnie Krystian coś z*ebal bo Baska była w niego mega zapatrzona albo Luiza im coś najatrzyla bo widząc jak ona się zachowuje to mogła im pomoc w rozpadzie relacji
  • Odpowiedz
@Lolek1011: plus Krystian jakos niedawno mowil ze nie wyklucza przeprowadzki do gdanska, ma cos wspolnego z ta wypozyczalnia samochodow "paradisecars" w trojmiescie wiec wyglada jakby cos go nad to morze ciagnelo ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczymy w czerwcu
  • Odpowiedz
@Lolek1011: @mystery_26: mnie jeszcze zastanawia to że właśnie w tym Zakopanem Krystiana nie było bo praca ale w Gdańsku był w weekend a oni chyba pojechali w weekend już a Krzysiek był i te same dresiki co Baśka potem na instastory Maurycego jak Baśka z Krzyśkiem w tle pozuje i ciekawe czy to takie zmyłki czy przypadki xd tak samo zdjęcie Nathali z rękę ma ig i pyta czyja to
  • Odpowiedz
@maniaczkaa: dresiki to sponsorowane, wiekszosc w takich sie pokazywala. Jak zreszta caly ten weekend - wyjazd sponsorowany, pewnie zeby zwiekszyc zainteresowanie widzow. Krzysiek dosc wprost powiedzial ze jest z jedna z nowych uczestniczek wiec niezaleznie od tego czy Krystian jest z Basia nie wydaje mi sie zeby Krzysiek byl z Basia xd
  • Odpowiedz
@mystery_26: no wiem wiem że wszystko sponsorowane. Gdzieś to przeoczyłam nie chce mi się oglądać tych wszystkich ich lajwów na insta bo np jak u Marcina co czasem na pytania odpowiada jak chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz to po co to oglądać xd
  • Odpowiedz
@mystery_26: podobno był jakiś live Baśki z Krzyskiem po którym wiele osob uznało ze mogą być razem. Ja go nie widziałam ale kto wie, w sumie pasowaliby do siebie. Z drugiej strony ciężko mi uwierzyć ze Baska po programie zmieniłaby w miesiac obiekt zainteresowań o 180 stopni. Nic zobaczymy w czerwcu pewnie jeszcze niezłe kwiatki wyjda
  • Odpowiedz