Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gdyby ktoś był zainteresowany to dzisiaj w Neonet będzie PS5 + drugi pad + stacja ładująca + plus na rok + Demon Souls. Nad ceną lepiej się nie zastanawiać..
#ps5
  • 17
  • Odpowiedz
miesiąc temu anulowali zamówienia na stacje ładujące w normalnej cenie 139 PLN, a teraz będą je dawać do zestawów.... dobrze, że były w amazonie ostatnio
  • Odpowiedz
@m4ni3k1337: niestety ciężko w normalnej cenie, polowałem od stycznia. Neonet anulował zamówienia, płacić 180+ nie chciałem skoro cena od sony była 139. dało mi się pary tygodni temu na amazonie francuskim za 114 z wysyłką ale tam była jakaś akcja -10euro za zakupy, nie wiem czy jeszcze się powtórzy taka okazja
  • Odpowiedz
@m4ni3k1337 zrąbali opis do tego co na stronie i sprzedawali napęd + pad + 3gry w cenie 2599 a miał być napęd + 1 gra +Ps plus na 3mce. Później pisali do ludzi że Zaszła pomyłka i takie tam, zaczęli proponować odesłanie gry i ps plusa, ale ludzie postraszyli napisali skargi i teraz odsyłają im 2 gry i pada. Neonet na tym dość sporo w plecy dlatego ostatni zestaw z Fifa z
  • Odpowiedz
@Libra_Versus_Libra tak ale po złożeniu reklamacj na niezgodność z zamówieniem, przysyłali propozycje aby odesłać plusa i cyberpunka, i można było odpisać żądanie dosłania brakujących rzeczy po czym zbierają ps plusa i odsyłają pada + 2 gry (ʘʘ)
  • Odpowiedz