Wpis z mikrobloga

Zaryzukuję. Moim zdaniem team x to już bardziej rodzina niż taka ekipa. Ekipa to krzychu siedzący sam z majkiem, mrożon obrażający się na wszystkich i traktujący psa jak przedmiot, wersow odczepiona od wszystkiego tylko ze swoją firmą, roksa z melepetem, menelica czasem z nowciaxem, odrębnie patec. Gdzie jest " rodzina" ? Każdy robi swoje. :(
#friz
  • 12
@jujuoo: no a najbardziej zaskakujace jest ze ten teamx teraz ma szanse na jakas przebitke przez filmy z Nitrem, ktore sa zabawne, ironiczne wprowadzaja zupelnie inna fajna atmosfere do ogladania. Moze skonczy sie ten cringe i nagrywanie #!$%@? dla 12 latkow. Oni chcieli robic content family friendly Jak Friz w 1 sezonie ale kompletnie tego nie potrafia, wychodzi zalosnie i zle dlateo Nitro jest ratunkiem na to, ze ktokolwiek bedzie chcial
@jujuoo: No tak XD, bo ty wiesz z którego jestem rocznika. Skoro masz taki ból dupy o to że wyrażam swoje zdanie o Teamie X to idź sobie ich oglądaj XD ich średnia wieku to 8-10 lat a ty się w ten wiek wpasowujesz idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie bede wchodzil z Toba w pyskowke, skoro nie potrafisz przyjac czyjegos zdania
ktos kto chce miec we wszystkim racje jest glupcem
przemysl sobie
@jujuoo: Ja wyraziłem swoje zdanie na temat twojego postu, to że ty nie potrafisz tego zaakceptować to już twój problem, mniejsza z tym, wypisujesz jakieś bzdury jak by ci ten Friz tak wadził w życiu. W sensie okej spoko mi to wisi no ale #!$%@? no nazywasz dziewczynę że jest roksiarą tak jak byś znał ją i byli byście na -ty znasz jej historię życia? Czy te bzdury co wypisujesz są
@luksik02: Hahaha. Roksa była w innym związku, poznał Trombę i nagle zerwali. No błagam, a to Wersow hejtujecie że leci na kasę, przecież jej rodzice są dziani i i tak by jej pomogli...masakra
Spojrz na ZACHOWANIE ROKSY chocby w dokumencie. Wiele mozna wyczytac.