Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
bardzo mocno orientacyjnie 300 zł

może uda Ci się wziąć 400, a najwięcej zarobisz prawdopodobnie jeśli sprzedasz części osobno bo X4 955 to całkiem dobra jednostka z szeroką kompatybilnością, a co najważniejsze droga (w przełożeniu na zestaw)
  • Odpowiedz
może uda Ci się wziąć 400, a najwięcej zarobisz prawdopodobnie jeśli sprzedasz części osobno


@Avil: ok, lapie. Chyba jednak wolalbym, jesli sie bede decydowal na sprzedaz, to w calosci. Nie chce mi sie za bardzo w rozkrecanie bawic, umawianie sie z ludzmi, wolalbym raczej cala skrzynke komus opylic i niech sluzy jako drugi/trzeci/czwarty komputer do neta i #!$%@? biurowych

500?


@cacum3: mhm... jesli to prawda to jest lepiej niz myslalem,
  • Odpowiedz
jeśli zasilacz nie jest śmieciowy


@Avil: OCZ 650 Wat, wiec nic z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko ze latami sprzet dzialal jako niemal 24/7, wiec nie wiem czy nie jest juz zmeczony zyciem, nie chcialbym kogos na mine wsadzic. Zasilacze sie zuzywaja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DryfWiatrowZachodnich: zużywają się i to całkiem mocno, ale mocno użytkowany zasilacz bardzo dobrej jakości będzie i tak o wiele bezpieczniejszy niż zasilacz z czarnej listy. Ten dobrej jakości włączy zabezpieczenia jeśli będzie miał problemy z napięciami a ten gorszy puści to na płytę główną lub dyski lub kartę graficzną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DryfWiatrowZachodnich: pierwsze co to patrząc na platformę pomyślałem 300, ale biorąc pod uwagę resztę za te 400 powinno pójść. Możesz nawet wystawić za 500 na początek i ewentualnie obniżyć cenę później bo masz i SSD i 8GB RAMu i przyzwoity zasilacz, a że rynek jest szalony to a nuż się ktoś trafi.
  • Odpowiedz