Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Czyli teraz tak, podsumowanie #safemoon z mojej perspektywy:
- Do kupienia praktycznie tylko za coiny których twórcą/ownerem jest giełda (BNB/Binance)
- Giełda sobie na wyjebce losowo blokuje możliwość zakupu lub wypłaty BNB, wymaga weryfikacji która powinna zająć do 1h, a zajmuje #!$%@? wie ile
- Jak już masz te Safemoony to ich wartość w Trust Wallecie jest kompletnie niepoprawna, ba, nawet między CoinMarketCap a Poo są różnice i nikt nie ma pojęcia ile to cholerstwo kosztuje
- Wypok szaleje z powodu skoków wartości których na chartach w ogóle nie ma, ktoś wspomina że to dlatego że wallet lub jakiś inny serwis zmienia sposób podawania wartości
- Jeśli chcesz sprzedać lub zamienić Safemoony, także potrzebujesz BNB, czyli powrót do punktu drugiego, część wykopków o tym nie wie i nawet nie mają jak uciec
- Przez długi moment Pancakeswap był #!$%@?, czyli prawie całkowita blokada ruchu na tokenie
- Pojawiają się głosy że Pancakeswap leci w #!$%@? z kursem i opłatami, ale to się pewnie z czasem wyjaśni
- To jest token nastawiony na hodl, tymczasem ludzie próbują zarobić w ciągu tygodnia i patrząc na wzrosty to jest bardziej rozsądne niż trzymanie tego nie wiadomo ile.

Czyli w sumie ani nie można kupić kiedy się chce, ani nie można sprzedać kiedy się chce.
Wygląda to tak jakby wykopki znowu zostały zmanipulowane, albo przez grube ryby które to sobie zaplanowały, albo przez grube ryby wykorzystujące sytuację.
Bo nie uwierzę że przy takiej koncepcji i takich planach finalnie zabawa z tym coinem przypomina #!$%@? się wiaderkiem po ryju z innymi dziećmi w piaskownicy.

P.S. Żeby nie było, oczywiście że weszłam i oczywiście że czekam na wzrosty!
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@regal20: 500zł, ale widząc jak to wygląda w praktyce i jaki pojawił się spęd ludzi nastawionych na szybki zarobek, wszystko co zarobiłam przeznaczyłam na MRAT, a w Safemoonie zostałam z moimi oryginalnymi 500zł. Wiem, mała kasa, ale przynajmniej nie boli... :P
W ogole ile BNB trzeba miec na wallecie zeby to sprzedać? Bo czekam na przelew z Binance na Trusta (przelalem sobie 0.11) chce BNB wymienic na safemoon za 0.10, a jak bede chcial znowu z safemoona na BNB przerobic to ile trzeba miec BNB na wallecie? Wystarczy 0.01?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tfuj_pszyjaciel: Prowizja za sprzedaż lub wymianę na Pancakeswapu nie jest odliczana od wartości transakcji i ciąnie osobne BNB, przynajmniej w moim wypadku. Wiem, teraz ludzie zaczynają mi pisać na PW że są inne sposoby, miło.