Wpis z mikrobloga

Jeden z najdurniejszych około przegrywowych memów jakie widziałem. "To wszystko przez to że nie zagadywałeś stary!!! Gdybyś tylko odezwał się słowem niewiasta 9/10 zaraz rozchyliłaby nogi przed niskim zakolakiem!!!." Ten obrazek tworzy iluzję że wszystko leżało w twoich rękach, że to ty jesteś winny swoich niepowodzeń a to g#wno prawda.
#przegryw #blackpill
Niski_Manlet - Jeden z najdurniejszych około przegrywowych memów jakie widziałem. "To...

źródło: comment_1618908890AEG6CPTFk7KpSUdqb2WXDW.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niski_Manlet: Zagadywanie do obcych osób na ulicy w przypadku gdy nie jesteś chadem równa Cię w oczach różowych z bezzębnym Panem Józiem który rzeźbi o 2 złote każdego przechodnia. Trochę inaczej sprawa ma się z zagadywaniem w pracy, szkole ale też zazwyczaj nie przynosi niczego dobrego.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Faktycznie laska 9/10 nie jest dla niskiego zakolaka, ale jeśli zagadasz odpowiednio dużo lasek o nieco niższej wartości, to w końcu trafisz taką, która pójdzie z Tobą na randkę i do łóżka. Więc nie jest to taka g*wno prawda.
  • Odpowiedz
@Gorzki_stulejarz: mnie do tego #!$%@?ą te tłumaczenia, że jeśli tylko zagadasz odpowiednio dużo kobiet, w końcu trafisz na tę jedną, która udostępni ci swoją tzipę. Kur... ci ludzie naprawdę są gotowi wystawiać na pośmiewisko samych siebie i urągać własnej godności, aby tylko zaruchać. Nawet najgorszego wieloryba w okolicy...
  • Odpowiedz
aktycznie laska 9/10 nie jest dla niskiego zakolaka, ale jeśli zagadasz odpowiednio dużo lasek o nieco niższej wartości, to w końcu trafisz taką, która pójdzie z Tobą na randkę i do łóżka.


@podrywacz1:
po prostu spedzaj 90% swojego wolnego czasu rozgladajac sie za dupami, a moze w koncu jakas desperatka jakimś cudem na ciebie spojrzy
  • Odpowiedz
@Wiejski_Druid przystojny chłop, nawet ze #!$%@? mentalem nie musiałby do nikogo zagadywać. Inna kwestią jest jego reakcja na zaloty ze strony świń ale to już mnie nie obchodzi, na pewno nie ma dla takich miejsca na tym tagu.
  • Odpowiedz
@milkas98: No nie musiałby zagadywać, ale i tak samym wyglądem po pewnym czasie nikogo nie zatrzyma, bo nieważne jak przystojny jesteś to i tak będąc niepewnym siebie, przestraszonym i nieumiejącym w życie człowiekiem, nikt nie będzie chciał przy tobie być.
  • Odpowiedz
ale jeśli zagadasz odpowiednio dużo lasek o nieco niższej wartości, to w końcu trafisz taką, która pójdzie z Tobą na randkę i do łóżka


@podrywacz1: W totka jak zagrasz parę tysięcy razy to też może kiedyś wygrasz.
  • Odpowiedz