Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #stellar #bitcoin
W życiu nie wyszła mi żadna inwestycja. Dosłownie jak włożę w coś złotówkę to zaraz ulega to katastrofie, czy to giełda, zakłady czy krypto.
To działa dosłownie jak magia.
Jak chcecie kupić krypto to dajcie znać, zainwestuję złotówkę i za kilka dni będziecie mogli śmiało ładować( ͜͡ʖ ͡€)
WarlordShadow - #kryptowaluty #stellar #bitcoin 
W życiu nie wyszła mi żadna inwesty...

źródło: comment_1618908696jndSnXCC6qEPwVlBbyzsbS.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarlordShadow: Po prostu zawsze się interesujesz w złym czasie. Nie chodzi o cenę. Co robiłeś rok temu jak wszystko było super tanie? Odpowiadając na to, będziesz wiedział czemu tracisz. Ludzie wciąż żyją w jakiejś symulacji. Wzrosło 100x jak wrzucę coś na pewno urośnie kolejne 100x. No i tak sie z ogółu nie dzieje. Jeśli chcesz zarabiać musisz być przed wszystkimi wykopkami, a nie dowiedzieć się z wykopu że coś tam
  • Odpowiedz
@WarlordShadow: Stellar to dobra kryptowaluta do przesyłu, nie do inwestycji. Stellar jest jak stablecoin, z jednym wyjątkiem. Spada jak #!$%@?, gdy alty też spadają. Użyteczność, nie inwestycja. Nikt Stellar nie napompuje, bo ma tak olbrzymi MC, że ludzie wolą ładować się w shity. Chociaż Stellar sam w sobie jest shitem. Podobnie Litecoin, ten sam typ.
  • Odpowiedz
@WarlordShadow: no ja na krypto zarobiłem, mimo że siedzę od początku roku. Krypto lata w górę i w dół w krótkim czasie, ale patrząc długoterminowo, to większość stabilnie rośnie. Ja tam wrzucam i trzymam, może wystrzeli w kosmos, a może nie - ale do zera też nie spadnie, w najgorszym wypadku wyciągnę nieco mniej niż wrzuciłem, ale wrzucam tylko tyle ile jestem w stanie stracić - tyle co mógłbym wsadzić
  • Odpowiedz