Wpis z mikrobloga

Hej, chciałbym uznać uprawnienia sepowskie w Norwegii mam wszystko co jest wymagane, problem może być jedynie w 1,5 roku udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako elektroinstalator(choć z tego co widzę w formularzu na stronie DSB wymagany jest 1 rok "References from current or former employers as proof of at least one year of practical experience, in the profession in question, during the previous 10 years after graduation. Practical experience in the profession in question must be from another country outside Norway."

To chyba moja ostatnia nadzieja na cokolwiek lepszą pracę za granicą. Jakie kursy / certyfikaty / uprawnienia można jeszcze zrobić aby móc to przetłumaczyć i dołączyć do wniosku. Podobno to pomaga w pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia.

#elektrotechnika #praca #elektryka
  • 2
Nie wiem, nie składałem jeszcze, z tego co czytam na forach przewija się wymagane 3 lata udokumentowanej pracy poza NO, słyszałem też że podchodzą do każdego wniosku indywidualnie więc jeśli byłoby coś co mogłoby zwiększyć szansę chciałbym z tego skorzystać. Mam jedynie kurs i uprawnienia do pracy pod napięciem po szkoleniu w ZIAD w Bielsku.