Wpis z mikrobloga

Mirki inwestorzy za cholerę nie mogę podpiąć safemarsa do swojego trustwalleta. Wbijam na stronę safemars przez wbudowaną przeglądarkę i gdy klikam "Connect" i wybieram "Trust Wallet" to wywala mi "Provider Error: No provider was found". Miał ktoś taki problem? Z safemoonem takie akcje się nie działy :/
#safemoon #safemars
  • 16
@paciak11: Android, najlepsze że gdy wbiłem przez link bezpośrednio do swapu w PancakeSwap to mogłem normalnie zamienić safemoony/bnb na safemarsy co też zrobiłem. Teraz gdy patrzyłem to safemars z pancakeswapa magicznie mi zniknął i znowu musiałbym użyć linku którego użyłem wcześniej XD
@paciak11: U mnie swap już normalnie działa ale Provider Error dalej wywala. Teraz to narazie olewam temat, ważne że udało mi się zrobić swapa. Jakby Ci sie jednak udało w końcu podłączyć bez provider errora to wołaj
@paciak11: Tak, normalnie safemoona na safemarsa. Slippery na 12% i przeszło za pierwszym razem. Jak Ci tak nie idzie to możesz zawsze spróbować zamienić na bnb i potem na safemarsa, tylę że nie wiem czy to już opłacalne będzie