Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem? xDDDD

#szarpankizzyciem - facet który postanowił rozsławić #blackpill na YT jest jednocześnie katolem? xD

to niezły paradoks. #blackpill wyjaśnia dlaczego kobiety/ludzie zachowują się na ogół w taki sposób w jaki się zachowują oraz czym i dlaczego kierują się przy wyborze partnera, a także w kontaktach między ludzkich.

religa (w tym przypadku katolicyzm) zakłada, że Bóg stworzył cały świat i jego mechanizmy i to od niego w dużej mierze zależy nasza rzeczywistość.

Także mamy dwie sprzeczne ze sobą idee xD

Ja nie wiem jakim cudem dr szarpanki nie wpadł na pomysł, że to jego "miłosierny" Bóg stworzył i zaprogramował kobiety, które zachowują się w taki sposób, jaki omawia na swoich filmach
xDDDD

Drodzy moi kochani bracia z tagu #przegryw, jak to kiedyś powiedział mój ksiądz od religii w liceum:
"Jeżeli jesteście samotni to nie wasza wina, to jedynie oznacza, że Bóg powołał was do życia w samotności i powinniście ten dar od Boga zaakceptować"
#bekazkatoli

dlatego od początku uważam, że #szarpankizzyciem to wilk w owczej skórze blackpill'u i jedynie ośmiesza cały trud naszych braci w przegrywie. Amen
NiebieskiGroszek - Czy ja dobrze rozumiem? xDDDD

#szarpankizzyciem - facet który p...

źródło: comment_1618867199HCjGSWCM8YPezegQ6HNTfJ.jpg

Pobierz
  • 44
@zero_dwa:

wiesz, w Polsce wielu katolików jest samozwańczych a ich zachowanie i głoszone idee z katolicyzmem niewiele mają wspólnego, domyślam się że tak samo jest z dr Szarpanki


wiem i dlatego tym bardziej cisnę bekę z wszelakich religii XD
@zero_dwa: Tak, masz rację. Wewnątrz płaczę bo jakiś random z internetu zamiast podjać próbę polemiki nakazał mi "wracać simpować" i "usunąć konto". Jeszcze jakieś argumenty na poziomie mi zapodasz kolego sympatyczny?
@lubiekawke: a co pisowskiego mówił oprócz narzekania na młodzież? Pytam z ciekawości bo tylko oglądałem 1sze filmy, bez tego prawackiego gówna jeszcze. Jeśli faktycznie propaguje/promuje pis i pisiorski światopogląd to ch*j mu w du*e