Wpis z mikrobloga

Mirki nie dostał ktoś jeszcze zwrotu kasy za ten niewypał fame 9? Ja nie dostałem pieniędzy lecz już 2 tyg temu ponad dostałem mail ze rozpatrzona pozytywnie reklamacja. Mam możliwość żeby uokik wysłało list z obowiązkiem zapłaty i opisem przez firmę fame mma na czym stoi sytuacja ze nadal ich klient nie dostał zwrotu pieniędzy z reklamacji lub ja wyślę przed sądowe wezwanie do zapłaty na adres firmy. Wychodzi na to ze nie każdy dostał zwrot tylko cześć osób, a reszta osób będzie myślała ze oni tacy sprawiedliwi i każdemu kasę oddali, lecz prawda jest inna ze jeśli częściowo oddali pieniądze ludziom żeby się wybielić żeby ludzie myśleli ze każdy dostał, to sytuacja robi się nieciekawa jeśli takie zamierzenie było/jest. Ps mam w dupie jeśli mi piszesz ze będziesz o głupie 25 walczył, skoro są to moje pieniądze które zostały wydane za niekompletny produkt, a tym bardziej firma poświadczyła ze to ich błąd to czemu mam tego od nich nie wymagać? Jeśli tak całe życie będzie ktoś myslal „a walic to zostawiam ta sprawę” to powodzenia w życiu jeśli tak będziecie odpuszczać każda związana sprawę w swoim imieniu
#famemma #hypemma #boxdel #wojtekgola
  • 3
  • 0
Mogę dodać ze można śmiało ubiegać się o odsetki za niewykonanie przelewu zwrotnego w wyznaczonym przez samo fame mma terminie