Wpis z mikrobloga

@barti69: Sprawdzone. Walki z Najmanem również nie można uznać za zawodową - oktagon ( a nie ring 6x6)+ małe rękawice (a nie 10 uncjowe, jakie powinni mieć w ich wadze) + dystans tylko trzech rund (tu nie jestem pewien, bo jest nieprecyzyjnie napisane"walki zawodowe powinny rozgrywać się na dystansie 4 - 12 rund").
@Djuk94: Wygrał z 2 bummami, przegrał też z niespecjalnymi zawodnikami. No i ludzie cisną beke z Najmana. Jaki to z niego przegryw, ale Najman do 30 roku życia oklepał chociaż, iluś tam ogórków. I nawet w mma ma w rekordzie jakiegoś Dobiasa z rekordem 9-9. No i taki Dobias wystarczyłby na tego Majewskiego. Rozumiem fenomen Najmana jako synonimu porażki, ale gardzenie nim i plucie na niego, za wyniki w sportach walki...Jest
@filip9111111: Na tym portalu walka Magicala z Rafonixem trwała 1 min 15 sek, a nie 15 jak to było na prawde. Jest tam masa błędów, a te walki po prostu nie spełniają norm walk zawodowych. Nie wiem, jak moge to lepiej wytłumaczyć xd
@barti69: Są walkami zawodowymi, kiedyś Jarosz nawet mówił, Pudzian bił się kiedyś w forumule też niestandardowej 2x5 i były takie walki zaliczane + w tylko jeden też bili się 3x3 i było to normalnie na kontrakcie na zawodową walkę.
@barti69: W tym samym wieku, z takim samym stażem mma. Wiem gdybanie, ale chce tylko uświadomić, ze najman jako najman to nie jest aż taki leszcz jak go media wykreowały. Na patencie leszcza do kropnięcia, dostawał kasowe walki, ale chodzi mi tylko o to, ze w rzeczywistości to nie jest, aż taka #!$%@?.
BTW.Jeżeli wierzyć tapology. com. Walka Najman- Życiński była walką zawodową.
@Djuk94: Ale walka z magicalem trwała 1:15, a nie 15 sekund, co ty tworzysz gościu xD

Jezu xD
https://www.dziennikwschodni.pl/rozrywka/fame-mma-2-daniel-magical-kontra-rafonix-zlamana-noga-i-koniec-walki-wideo,n,1000228746.html

Pudzian bił się kiedyś w forumule też niestandardowej 2x5 i były takie walki zaliczane + w tylko jeden też bili się 3x3 i było to normalnie na kontrakcie na zawodową walkę.

Walka Pudziana na tym dystansie była chyba z Kawaguchim w 2009 roku. Wtedy światowe mma nie były pod egidą Unified of
@barti69: W ćwierćfinale trwały 3x3, każda walka jest wpisana jako zawodowa, bo tak było w kontrakcie, w fame mma też mają w kontrakt na zawodową walkę. Tysiąc razy już było takie pytanie, poszukaj ich starszego podcastu bo już pewnie oni też o tym mówili, bo też kiedyś była dyskusja na ten temat.
@Djuk94: bo tak było w kontrakcie
A co ma do tego kontrakt? Jak napiszemy kontrakt że walczymy o mistrzostwo świata to tak będzie?

Tysiąc razy już było takie pytanie, poszukaj ich starszego podcastu bo już pewnie oni też o tym mówili, bo też kiedyś była dyskusja na ten temat.
Ależ ja słucham ich podcastów. I jestem przekonany że FORMALNIE nie były to walki zawodowe. Tobie to za bardzo się ma co
@barti69: Może i 2x3, ale były też 3 minutowe. Walka Magicala trwała krócej jednak niż myślałem, tu masz rację, lecz to chyba było trochę więcej niż 15 sekund. W mma nie ma związku jak w boksie i nie ma wypracowanej jako takiej formy kiedy walka jest zawodowa, a kiedy nie, więc liczy się tylko kontrakt, a w kontrakcie było, że walka jest zawodowa, zostało to przesłane do sherdoga i tapology, więc