Wpis z mikrobloga

Coraz więcej paniki w bull markecie, o to chodzi. Ładujcie się, unikajcie FOMO, a wasze dotychczasowe życie w ciągu tego roku jeszcze może się dużo poprawić. Nie umiecie tradować, wystarczy HODL #kryptowaluty #bitcoin
  • 15
  • Odpowiedz
@leniuchowanie: pierwszy wynik w google :

Fear of missing out (FOMO) is a social anxiety stemming from the belief that others might be having fun while the person experiencing the anxiety is not present. It is characterized by a desire to stay continually connected with what others are doing.
  • Odpowiedz
@rsnbl: chodzi mi o FOMO gdy cały rynek jest na ATH, ten tydzień pokazał, że takich osób jest z 90% na tagu, jako jeden z nielicznych ostrzegałem o korekcie
  • Odpowiedz
@RodzynR: nikomu nie lezy w interesie ostrzegać przed takimi oczywistościami, chociaz z drugiej strony i tak nikt nigdy nie słucha xd Ja na tą korektę od trzech tygodni czekałem a sam ostatecznie zrobiłem głupotę, bo wczoraj się złamałem i trochę dokupiłem, zeby sobie kółko zakręcić na day tradingu. Skończyło się na chwilowej, 20% stracie xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mankowski11 Ja w Vechaina już miałem w 2017 , odkupiłem w 2020 , sprzedałem po kilku transakcjach za 0.08usdt , póki co za bardzo napompowany , sam projekt bardzo fajny
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mankowski11 pamiętaj, że to nie jest porada finansowa, i różnie może być , też nie będę informował na bieżąco o sprzedaży czy kupnie dziennie ,także ostrożnie bierz rady od Mirka z wykopu , mimo wszystko trzymam kciuki :) ps. Nie LTC , tylko Litenry - LIT
  • Odpowiedz