Wpis z mikrobloga

Ehh odpaliłem se właśnie gierke po cichu bo dziewczyna śpi i sie okazało że mam te słynne piszczące cewki czy co bo tak śmiesznie robi brr. Co ciekawe dźwięk kompletnie znika jak wcisne pauze w grze, a jak odpauzuje to jest znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście rzadko gram w nocy wiec moge miec #!$%@?.
PS druga platyna wbita, tym razem Control, jeszcze dokończe DLC bo mnie wciągnęło ()
#ps5
  • 4
  • Odpowiedz
Co ciekawe dźwięk kompletnie znika jak wcisne pauze w grze


@vectus: normalne, nie miałeś nigdy karty graficznej z bucząca cewką? Np takiego gtx 970 xD
Na chłopski rozum: większe obciążenie - większy prąd płynie przez zwój - mocniej drga - głośniej brzęczy
  • Odpowiedz
@vectus: W Controlu to masz ? Bo u siebie ograłem już sporo gier i to największe buczenie mam tylko w Control a w innych grach konsola jest praktycznie niesłyszalna


Tak! PS5 od stycznia, w Control gram od jakiegoś tygodnia i dopiero przy nim to usłyszałem. Dodatkowo, jak pisze op, hałas momentalnie ustaje na ekranie pauzy.
  • Odpowiedz
@mankosky: No to ja mam ten sam przypadek. Jeszcze mnie konsola w #!$%@? robiła i co wciskałem pauzę to była cisza i w pewnym momencie zgłupiałem czy to konsola czy w tym biurze jest jakiś dźwięk xD Dopiero jak wyciszyłem TV to ogarnąłem, że to konsola. Mi tam nie przeszkadza, bo to i tak 10x ciszej niż PS4 na którym grało się 6 lat
  • Odpowiedz