Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak otagować. Potrzebuję ładowarkę USB pod 230V. Coś, co ogarnie minimum dwa gniazda USB lub więcej i zasili prądem, a nie jego alternatywą. Często podróżuję, dostaję bólu głowy od konieczności wożenia 2 albo 3 ładowarek + przewody. Ostatnio awaryjnie kupiłem coś, co owszem ładowało mojego iPhone'a, ale iqos odmawiał posłuszeństwa (a przy samochodowej ładowarce Xiaomi odzyskał wigor po 2 minutach). #komputery #elektronika
  • 7
@lansvans: Podwójne ładowarki Blitzwolfa albo Baseusa będą git. Z tym, że jak Ci zależy na szybkim ładowaniu, to sprawdź jakie dokładnie masz standardy w telefonach, czy innych urządzeniach i kup ładowarki, które będą je spełniać. Większość tych uniwersalnych ma QC 3.0 a np. w moim Huaweiu standard jest zupełnie inny, mimo podobnej mocy ładowania i te ładowarki z QC 3.0 ładują mi telefon dosyć wolno.
@krabat: jak słyszę zestawienie Baseus i dobre, to się we mnie gotuje. Mam kilka różnych przewodów Baseus i zbieram się, żeby w końcu je wszystkie w jednej kopercie odesłać w ramach niezgodności z umową, bo pół roku minęło i działa tylko przewód USB-A -> USB-C, ale to chyba tylko dlatego że nie mam żadnego urządzenia wspierającego ten standard (ale wolałem mieć w razie w). Natomiast o przewodach Anker złego słowa nie
@lansvans: Rozumiem. U mnie jest kilka USB-c baseusa i wszystkie są git. Blitztwolfy mam micro USB i na razie jeden zaczął przerwać, bo pracuje z telefonem, który ma już mocno wyrobione złącze i się powyginał. Z doświadczenia, USB-c jest wytrzymalsze i łatwiej o lepszy kabel w tym standardzie.