Wpis z mikrobloga

@Doxster: Niestety u mnie wygląda to trochę inaczej, czekam już 5 dzień roboczy na zrealizowanie zamówienia i na stronie nadal zamówienie ma status oczekującego. Mało tego pisałem maila w tej sprawie i od 2 dni nie dostałem odpowiedzi. Konsultując to wszystko z obsługą na czacie Pan zapewnił mnie, że przekazał sprawę do działu zamówień, ale od 2 dni się nie zmieniło. Do tego dzisiaj czat na stronie od godziny 11 jest
@PanTadeuusz: pisałam już też z chłopakiem,który 8 kwietnia zamówił i też jeszcze nie dostał. Powiedzieli mu że jutro powinno dojść, ale no kto wie.
Miałam nadzieję, że przed weekendem mi dojdzie, ale chyba no nie ma sensu na to liczyć xd
@tysialka: hej, ja zamówiłam 7.04 i też do tej pory nie mam. Status zamówienia: przetwarzam. Dzwoniłam koleś powiedział najpóźniej będzie 15.04, ale nie było. Napisałam maila i dostałam taką odpowiedź: Uprzejmie informuję, że GLO jest przekazywane kurierowi w ciągu 2-3 dni roboczych. Kurier powinien je dostarczyć w ciągu 1-3 dni roboczych. Łącznie do 6 dni roboczych. Mamy obecnie dużo wysyłek. Termin może być dłuższy. Czasem status zamówienia nie zmienia się pomimo
@expo: wysyłkę robią chyba jak chcą, skoro Ty zamówiłeś 8 i wczoraj powiadomienie ;) ja dzień wcześniej i do dziś powiadomienia i paczki brak.. ewentualnie mój błąd, że zapłaciłam wcześniej mają kasę to nie muszą się spieszyć.
@Mentosik95: Niestety, niżej w tym wątku jest wpis osoby która zamówiła glo w ten sam dzień co Ty i paczkę miała już na piątek 2 dni później. Niestety to loteria, a u mnie okazało się, że na stronie UPS'a doręczenie zaplanowane było na dzisiaj, a tak naprawdę paczka nie została nawet przekazana do oddziału i wysłana, a nadawca stworzył tylko etykietę. Jak nastąpi cud to może w poniedziałek będzie. Śmiech na
@expo: fakt takie podejście nie pomaga w pozytywnej ocenie. Jeśli mają jakieś problemy wystarczyło by napisać maila, napewno inaczej bym wtedy na to patrzyła, a jeśli mają dużo wysyłek niech kogoś zatrudnią...daj znać jak już się doczekasz ;)
@Mentosik95: Zirytowany sytuacją postanowiłem, że podjadę do najbliższej żabki, wykorzystam ponownie kod którego użyłem przy zamówieniu bo o dziwo dostałem wcześniej informację, że kod pozostaje nadal aktywny i po prostu kupię stacjonarnie żeby wypróbować. Nie miałem ochoty dłużej czekać, a Janusz ze mnie żaden żeby żałować te parę złotych przy tak niskiej kwocie inwestycji. Zakupiłem Hypera z wkładami ice click oraz scarlett na wypróbowanie, a gdy moje zamówienie dojdzie to po
Tak, doszła w dniu dzisiejszym. Skoro dostałaś maila to prawdopodobnie jutro paczka powinna być u Ciebie, ewentualnie na środę, ale najważniejsze, że jest już nadana xd