Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: Nikt nie wymaga, żeby zgadzali się we wszystkich kwestiach.

Zwykłym ludziom zależy na koalicji wyborczej opartej o walkę o powrót podstawowych zasad ustrojowych. Pozostałe kwestie niech będą prezentowane tak jak dotychczas.

Teraz mamy sytuacje, w której PIS udaje, ze nic się nie dzieje. Opozycja udaje, ze nic się nie dzieje i frywolnie dyskutuje sobie o holowni. Ludzie zajęci praca nie wiedza co się dzieje, a państwo przeistacza nam się w
@ZaplutyKarzelReakcji:

Zwykłym ludziom zależy na koalicji wyborczej opartej o walkę o powrót podstawowych zasad ustrojowych.

Ostatnich kilka wyborów wyraźnie pokazało że kwestie ustrojowe nie są priorytetowe. Ba, opozycja nadal mówi o tych kwestiach dużo więcej niż to interesuje przeciętnego wyborcę typu "a bynajmniej bombelkom dały". Także trzeba wygrać jakoś wybory a potem naprawić kwestie ustrojowe, a nie opierać na nich kampanię.

Koalicja ma sens jedynie w przypadku kiedy w sondażach małe
Ja przy najbliższej okazji uciekam do Niemiec i więcej mnie tu i moich podatków nie zobaczą


@ZaplutyKarzelReakcji: Zwolennik podatku liniowego ucieka do kraju z podatkami progresywnymi (słabo bo słabo ale mała progresja jest), jestem zdziwiony( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe czemu nie uciekasz do jakiegoś raju z podatkami linowymi czy degresywnymi( ͡° ͜ʖ ͡°)