Wpis z mikrobloga

Jako że ostatnio zacząłem pić PRAWDZIWE PIWA ciachany palone kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe a nie jakieś Harnasie czy inne Tatry #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jestem wielkim fanem Damianowskiego postanowiłem, że bez postowania swojej facjaty podzielę się z Wami wrażeniami po przejściu ze zwykłych koncernowych piwek na takie prawdziwe, kraftowe!

Naszedł mnie ten pomysł w nocy, więc swoje relacje zacznę od jutra, nie mam pomysłu na tag, pewnie się nie przyjmie bo nie będzie zdjęcia ryja i w ogóle, ale cóż ¯\_(ツ)_/¯

Nie jest to też #100browarowchallenge #damianowski a po prostu zwykłe picie #piwo i trochę #spurdo bo piwgo XD

Pewnie niejednokrotnie będąc w sklepie mieliście ochotę spróbować innego piwa, ale na półkach jest tego od #!$%@?, nie wiadomo co wybrać, a z opisów na butelce nic nie wynika. Będę Wam przedstawiać piwa kraftowe w taki sposób w jaki mi nikt tego nigdy nie zrobił. Zwykłe, łopatologiczne opisy, pijąc piwo ze zwykłego kufla, jak normalny, zwykły spijacz piwa.

Piwosze-neofici mnie znienawidzą, no cóż, sorka. Ale wydaje mi się, że chciałbym przeczytać o jakimś piwie coś przed zakupem, od takiej samej osoby jak ja, czyli od kogoś kto nie ma SPECJALNEGO KUFLA czy innego pokala do picia SPECJALNEGO PIWA.

Jeśli macie pomysł na tag piszcie śmiało, może wyjdzie z tego coś fajnego, a może część z Was spróbuje innego piwa i akurat Wam coś z tego posmakuje.

Trzymajcie się cieplutko ʕʔ
Lapidarny - Jako że ostatnio zacząłem pić PRAWDZIWE PIWA ciachany palone kormorany ni...

źródło: comment_1618438217UkqgOTg2jSV8kkfV9eFHXD.jpg

Pobierz
  • 5