Wpis z mikrobloga

Umówmy się ta drama którą wywołał #wardega jest mocno błaha, ale jednak dobrze że to wyciągnął, bo nie można sobie pozwolić na takie zaginanie rzeczywistości przez studentkę prawa. Najcelniejsze co mu wyszło to, to ze ona mu zarzuca że nie może spać w nocy xD Mimo że mimo wszystko jego kontent opiera się na faktach...A ona tym swoim fanką robi wodę z mózgu... I wpaja niezdrowe zachowania, bo o promowaniu marnych produktów nawet nie wspominam. #friz
  • 5
@Hejtel: no ja sie zastanawiam wlasnie czy jakbym mial takie zasiegi i tyle kasy czy bealbym takie wspolprace i odpowiedz brzmi, ze na 99% nie i bylbym taki jak Friz, biore spoko rzeczy a nie wciskam wegla do zebow niszczacego szkliwo..majac takie zasiegi i kase nie musza sie ponizac do slabych wspolprac. Teraz przez ta afere ta firma i te proszki wybielajace sa juz spalone, nie wiem kto z mozgiem to
@corryand: Moim zdaniem to jest kwestia tego ze Wersow nie jest pod skrzydłami Wujka Łukiego, tylko ma swojego menago itp. Ona działa jakby poza ekipą. Reszta ekipy ma mniej współprac ale Łuki nie pozwoliłby na reklamowanie gówna.
@Hejtel: znaczy co do całego komentarza to +1 ale nie wiem czy błahą sprawą jest wciskanie wybielacza do zębów, to jednak zęby a nie słaba odżywka do włosów i jeżeli naprawdę coś może stać się ze szkliwem to trochę przypał