Wpis z mikrobloga

@Jackdanielov: Nie noszę drogich ubrań, nie mam oszczędności, nie mam kredytów, nie mam nowego samochodu, nie mam drogich imprez, nie mam życia na pokaz i nadal jestem biedny i mam 20 groszy na koncie i 2zł w portfelu.
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: jedzonko z biedry buty z ccc ubrania z lokalnego bazaru. Samochód bardzo tani w utrzymaniu. Jak się jest jeszcze aspołecznym nie pijącym i nie palącym spierdoxen z kumplami w ilości jeden, to można wegetować do emerytury, a potem to kto wie alinkluzif na Helu czy sanatorium miłości w Żywcu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Jackdanielov: ojciec mi wczoraj opowiadał o gościu z którym pracował i który odliczał sobie miesiące do emerytury taki szczęśliwy. W zeszłym tygodniu zmarł, na emeryturze był 8 miesięcy. Jasne, oszczędności ważna sprawa ale typ który przygotował ta grafikę może ja sobie wetknąć w dupę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Jackdanielov: kredyty i życie na pokaz mogę poprzeć. Ale no #!$%@? jak się ma 20 parę lat to trzeba korzystać z życia a nie ciułać. Jak masz 3 z przodu to czas na budowanie sobie kapitału tak żeby od 40 żyć z wywalonymi jajami
  • Odpowiedz