Wpis z mikrobloga

Te filmiku z CPU albo ECPU lowcy pedofilów złej roboty nie robili jak się podsszywali pod 11-12 latki i przychodzili zamiast tego dziecka na spotkanie, teraz #!$%@?ą taką lipe ze sami prowokują tych pseudopedofilów podając się za 14 latki które niedługo będą mieli 15 lat xD no i lipe #!$%@? z tym ze udostępniają adresy tych ludzi a potem rodzina cierpi #pedofilia #polskiyoutube
  • 7
@ChwilowaZielonka: Może i #!$%@?ą czasami maniane, czasami mnie #!$%@? jedna grupa (nie wiem która konkretnie bo już mi się one mylą), że zaczynają trochę gwiazdorzyć... Ale mimo wszystko należy im się szacunek za to co robią i, że wyłapują tych #!$%@?ów, bo mimo, że czasami niektóre akcje może i są "naciągane" to łapią i takich #!$%@?ów, że aż żal że kto inny ich nie złapał...
@PiaSTuu: Ja im niczego nie umniejszam bardzo dobrze ze są takie grupki i organizacje bo pedofile poczuli sie zabardzo bezkarnie i maja za łatwy dostęp do dzieci mówie tylko ze działają często nieprofesionalnie udostepniajac np adres zamieszkania takich osób a oni mieszkaja z babcią matką czy siostrą w małej wsi a potem taka rodzina jest piętnowana bo ludzie nie rozumieją ze to nie ich wina ze maja w rodzinie debila, no
@ChwilowaZielonka: rozumiem, czasami też ma ten sam problem... Cieszę się, e łapią tych #!$%@?ów, z drugiej strony jak mówią, że podają się za 1/15 latkw to mnie coś bierze bo wiem jak te właśnie nastolatki się zachowują w dzisiejszych czasach w internecie... Z drugiej strony jak to transmitują w internecie, te zatrzymania, to dobrze wszyscy powinni wiedzie c gdzie się znajdują tacy śmiecie.. oczywiście, że rodziny żal ale normalni ludzie zrozumieją,
Cytowany tekst... "bo pedofile poczuli sie zabardzo bezkarnie" Dokładnie, oglądając kilka ich ostatnich live to Ci których łapali było widać, że za bardzo się nie przejmują, już kilka spraw ujawnili, że typy których złapali i to nawet 2 razy zostali zatrzymani i dostali tylko dozór policji, typ wrócił do domu i od razu zaczął robić to samo, gdy ta sama ekipa znowu na niego wpadła i go złapali wiez co zrobiła prokuratura?