Wpis z mikrobloga

#uk #hulajnogaelektryczna
Właśnie wracałem z zakupów na #m365 pro i suka mnie zatrzymała, 4 coppers wyskoczyło żeby mnie spisać że korzystam z jakże niebezpiecznego i nielegalnego środka transportu jakim jest prywatny mini pojazd elektryczny XD Obeszło się spisaniem i pouczeniem, ale jak za drugim razem złapią i sprawdzą że już było ostrzeżenie to £300 mandatu i rekwirują hulajkę za której zwrot podobno się płaci £200 XD rule britannia, britannia rule the waves bloody hell....
  • 26
  • Odpowiedz
sprzedaj lepiej hulajnogę


@zdalny_robol: najgłupsza rada ever. Szczególnie że gdyby nie covid, to w tym roku już by były legalne

A nielegalne były od zawsze, tak jak przechodzenie na czerwonym ale zazwyczaj żaden Bobby krawężnik nie daje o to ebania
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: najpierw rząd musi skonsultować z odpowiednimi korporacjami co ma zrobić, one muszą policzyć jaka "decyzja rządu" im się opłaca, to wszystko trwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Mieli się za to wziąć ale kowid im przeszkodził. Posłowie już w pażdzierniku o to wystąpilil


@MarianoaItaliano: wiem, ale to tylko w UK, napisałem ogólnie o świecie, bo porąbane i niesprzyjające UTO przepisy są w Holandii, Niemczech i wielu, wielu innych krajach (wkrótce też w Polsce)
  • Odpowiedz
@zdalny_robol: XD nie mam zamiaru sprzedawać ani przestać używać. Były plany legalizacji, ale COVID chyba trochę to zatrzymał.
@Atreyu: Tak, ci byli nadgorliwi i ewidentnie patrolowali na wyniki. Duża suka pełna oficerów, wyszło z nich aż czterech żeby mnie spisać XD Dwa razy w zeszłym roku mnie policja zatrzymała i nie spisywali, tylko mówili żeby się trzymac zasad ruchu drogowego i nosić HI-VIS jak sie jeździ po zmroku.
  • Odpowiedz
@Jofiel: podaj przykład mądralo xD owszem, są ziółka w postaci nastolatków co kupili hulajkę i odpierdzielają shit z ziomkami żeby poszpanować, ale przeważająca większość to normalni użytkownicy którzy na codzień dojeżdżają tym do pracy czy jeżdżą na przejażdżki do parku i stosują się do zasad ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
@MuchomorSromotnikowy: hipkryzja dzisiejszego świata mnie przeraża.


Lepiej żeby ludzie jeździli małymi elektrykami które zużywają 2 kWh na 100km czy śmierdząca komunikacją miejską albo autami diesla?

@LuxEtClamabunt: Gdzie jest ta śmierdząca komunikacja? Tak może napisać tylko ktoś, kto zbiorkomem jechał ostatni raz 20 lat temu
  • Odpowiedz